Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mamma Mia! Wzrasta ilość rezerwacji miejsc w greckich hotelach!

 

Hotels.comWedług serwisu Hotels.com, światowego lidera w rezerwacji miejsc hotelowych online, po wejściu na ekrany kin nowego hitu filmowego „Mamma Mia!” wzrosło zainteresowanie pobytem w hotelach w Grecji i na wyspach greckich.

Ilość przeszukujących strony serwisu http://polska.hotels.com/ w celu zarezerwowania miejsca w greckich hotelach wzrosła o więcej niż 70%.

Alison Couper, dyrektor ds. komunikacji w serwisie Hotels.com, powiedział: „Od dawna wiadomo, że filmy mogą wpłynąć na wybór miejsca na mapie, które stanie się modnym celem podróży. »Władca pierścieni« wywarł ogromny wpływ na rozwój turystyki w Nowej Zelandii, a kultowy film »Borat« sprawił, że poszukiwania miejsc w Kazachstanie za pośrednictwem serwisu Hotels.com zwiększyły się o 300%”.

Idąc śladami słynnego musicalu ABBY, filmową wersję „Mamma Mia!” kręcono w różnych miejscach w Grecji, od Pelionu na lądzie stałym po wyspy Skiathos i Skopelos. W filmie grają takie gwiazdy jak Meryl Streep, Julie Walters, Pierce Brosnan i Colin Firth.

Więcej informacji na: http://polska.hotels.com/

Według comScore Media Metrix (grudzień – styczeń 2007), serwis internetowy www.hotels.com jest najczęściej odwiedzanym serwisem w kategorii „Hotele/Rezerwacja miejsc”.

O serwisie Hotels.com

Na stronie www.hotels.com można znaleźć oferty w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferty te dotyczą zarówno luksusowych hoteli, jak i tanich kwater. Strona http://polska.hotels.com/ to najlepsze okazje i zniżki na miejsca w hotelach na całym świecie.

Działający na wszystkich głównych rynkach serwis internetowy www.hotels.com to zaangażowany personel oraz oferty z ponad 80 tysięcy hoteli w różnych krajach świata. W połowie z tych miejsc zapewniamy gwarancję ceny: jeżeli klient znajdzie taką samą ofertę w niższej cenie, wówczas my także zmieniamy cenę. Ponadto serwis www.hotels.com ma jeden z największych zespołów hotelowych wśród portali turystycznych, co oznacza, że użytkownicy serwisu otrzymują rzetelny przegląd dostępnych miejsc noclegowych. Osoby planujące wyjazd mogą dokonać rezerwacji online lub kontaktując się z jednym z naszych centrów informacyjnych pod numerem +44 (0)20 7492 0979.

Więcej informacji na stronie http://polska.hotels.com/

Hotels.com

W razie pytań prosimy o kontakt z:

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases