Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mamma Mia! Graikijos viešbučiuose – kambarių užsakymų bumas!

 

Hotels.comAnot pasaulyje pirmaujančio viešbučio kambarių užsakymo internetu portalo Hotels.com, po naujo populiaraus filmo „Mamma Mia!“ išleidimo Graikijoje ir jos salose išaugo viešbučių kambarių paklausa.

Kambarių užsakymų Graikijos viešbučiuose per http://lietuva.hotels.com/ padaugėjo daugiau nei 70 %.

Hotels.com atstovė viešiesiems ryšiams Alison Couper sako, kad jau seniai žinoma, jog filmai gali sukelti susidomėjimą tam tikra vieta. Anot jos, „Žiedų valdovas“ turėjo nepaprastai didelės įtakos Naujosios Zelandijos turizmui, o kultinis „Boratas“ padidino viešbučių paiešką Kazachstane per Hotels.com 300 %.

Sekant populiaraus ABBA miuziklo pėdomis, filmas „Mamma Mia!“ buvo filmuojamas įvairiose Graikijos vietose: žemyne esančiame Peliono regione, Skiatos saloje ir nedidelėje Skopelos salelėje. Jame vaidina tokios žvaigždės kaip Meryl Streep, Julie Walters, Pierce Brosnan ir Colin Firth.

Daugiau informacijos rasite adresu: http://lietuva.hotels.com/

comScore Media Metrix 2007 sausio–gruodžio mėnesių duomenimis, www.hotels.com yra labiausiai lankomas portalas viešbučių / apgyvendinimo kategorijoje.

Apie Hotels.com

www.hotels.com rasite ir prabangių, ir pigių viešbučių palankiausiomis kainomis. www.hotels.com siūlo geriausias sąlygas ir nuolaidas viešbučių kambarių nuomai visame pasaulyje.

Visose didžiausiose rinkose dirbantis ir atsidavusią komandą turintis http://lietuva.hotels.com siūlo daugiau nei 80 tūkstančių kokybiškų viešbučių visame pasaulyje ir 40-yje tūkstančių iš jų garantuoja geriausią kainą: jei klientas ras tokį pat pasiūlymą mažesne kaina, Hotels.com nusileis iki mažesnės sumos. www.hotels.com taip pat turi vieną iš geriausių nepriklausomų viešbučio komandų šioje verslo srityje, užtikrinančią sąžiningus viešbučių aprašymus. Keliautojai kambarius gali užsisakyti internetu arba paskambinę į vieną iš daugiakalbių centrų numeriu +44 (0)20 7492 0979

Daugiau informacijos rasite adresu: http://lietuva.hotels.com/

Hotels.com

 

 

Dėl viešosios informacijos užklausų susisiekite su

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases