Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mamma Mia! Hotelové rezervace v Řecku na vzestupu!

 

Podle pÅ™edního svÄ›tového provozovatele hotelového online rezervačního portálu Hotels.com je poptávka po hotelovém ubytování v Řecku a na Å™eckých ostrovech na vzestupu poté, co byl uveden nový kasovní trhák – film Mamma Mia!

Hotels.com

Vyhledávání ubytování v řeckých hotelech na www.hotels.com se zvýšilo o vice než 70 %.

Jak uvedl Alison Couper, ředitel pro komunikaci společnosti Hotels.com : „Myšlenka, že filmové příběhy mohou změnit ´místo na mapě´ v turistickou destinaci funguje již dlouho.
Pán prstenů měl dramatický dopad na cestovní ruch na Novém Zélandu a kultovní film Borat
znamenal pro Hotels.com závratné zvýšení poptávky po Kazachstánu o téměř 300%.”

Mamma Mia!, filmová verze úspěšného muzikálu ABBA, byla natáčena v různých exteriérech po celém Řecku, od vnitrozemského regionu Pelion, ostrova Skiathos až po malý ostrov Skopelos. Hvězdné obsazení, v hlavních rolích Meryl Streep, Julie Walters, Pierce Brosnan a Colin Firth.

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Podle comScore Media Metrix (prosinec – leden 2007) je web www.hotels.com hodnocen jako nejnavÅ¡tÄ›vovanÄ›jší v kategorii ´Hotely/Poskytovatel ubytování´.

O Hotels.com

Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky www.hotels.com nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí. www.hotels.com má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Hotels.comPro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/


Kontakt pro dotazy médií -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases