Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Britlased kulutavad igal aastal poissmeeste või tütarlaste pidudele £420 (€540), kuna üle poolte nendest sõidavad vabaduse viimaste päevade tähistamiseks välismaale

 

 

Pärast Inglise jalgpalluri Wayne Rooney’i hiljutist poissmeeste reisi ehk pulmaeelset pidu pidudesaarele Ibizale, kus ta korraldas ohjeldamatu joomapea, näitas hotellitubade broneerimise on-line veebilehe www.hotels.com poolt läbi viidud uuring, et üle poole britlastest (57%) on poissmeeste vÅ‘i tütarlaste peoks reisinud välismaale.

Külastatavaima hotellitubade broneerimise veebilehe arvamusel ei sőida vaid rikkurid välismaale oma pulmaeelset pidu läbi viima. Keskmine britlane kulutab igal aastal Ł423,43, et osa vőtta veidi üle kahe poissmeeste vői tütarlaste peost – mis tähendab Ł170 iga kord, kui tähistame oma sőbra viimaseid vabaduspäevi.

Iirmaa pealinn Dublin oli välismaa linnade nimekirja tipus, mis olid briti poissmeeste seas kőige populaarsemad, hoolimata linna kampaaniast varjutada oma kuulsust kui Euroopa „poissmeeste pealinn“. Iirimaa pealinnale järgnesid kohe Barcelona, Amsterdam ja Praha. Kuid Hotels.com läbi viidud uuringud näitasid, et poissmehed on hakanud vaatama parima peo otsingul kaugemaid kohti, kui kunagi varem. Vaid 4%-ga oli Las Vegas ainus kaugem sihtpunkt esikümnes, kuid mőned reisihimulised ütlesid, et nemad reisisid koguni nii kaugele kui Kapplinna, Rio De Janierosse ja isegi Aucklandi Uus-Meremaal.

Vaadates hotellide broneerimist, on Tallinn üks kőige populaarsemaid sihtkohti Ida-Euroopas pulmaeelsete pidude läbi viimiseks.Hotels.com
Poissmeeste lemmiksihtpunktid (briti mehed 2007/8)
Linn % meestest, kes on külastanud poissmeeste őhtut eelmisel aastal
Dublin 18%
Barcelona 16%
Amsterdam 14%
Praha 13%
Tallinn 6%
Pariis 7%
Rooma 7%
Madriid 4%
Las Vegas 4%
Riia 1%

Kolm neljandikku (72%) meestest sőidavad poissmeeste őhtule lőbutsema kaugemale, kui kunagi varem. Naised jäävad tőenäolisemalt kodumaale tütarlasteőhtut tähistama, kuigi üle poole (57%) sőidavad järgmise kaheteistkümne kuu jooksul välismaale.

Hotels.com suhetedirektor Alison Couper kommenteerib: “Reisitakse kaugemale, kui kunagi varem osalema sÅ‘bra vÅ‘i sugulase poissmeeste vÅ‘i tütarlaste Å‘htul – ja tulemusena märgitakse kaardile uued kuumad reisisihid.

“Seda suunda peegeldab ka summa, mida me kulutame igal aastal selleks, et tähistada oma sÅ‘prade ja perekonna viimased vabaduspäevi. Kuid sellistel veebilehtedel nagu meie oma, on hulgaliselt odavad pakkumisi neile, kes planeerivad poissmeeste vÅ‘i tütarlaste Å‘htud. Väga populaarsetes sihtkohtades vÅ‘ib leida hotellitubadelt sääste kuni 40%.”

Kuid kuigi naised sőidavad vähem tőenäoliselt välismaale, kui mehed, ütleb 57% Ühendkuningriigi naistest, et nad sőidavad sel aastal välismaale tütarlaste őhtule, ütleb www.hotels.com. Tätarlaste őhtute korraldamiseks on Barcelona kőige populaarsem sihtkoht välismaal. 14% briti naistest on külastanud seda linna tütarlaste őhtu raames, samal ajal kui Dublin (11%) ja Pariis (10%) on samuti kindlad lemmikud.

Tütarlasteőhtu lemmiksihtpunktid (briti naised 2007/8)
Linn % naistest, kes on külastanud tütarlasteőhtut eelmisel aastal
Barcelona 14%
Dublin 11%
Pariis 10%
Amsterdam 8%
Madriid 5%
Rooma 5%
Praha 6%
Las Vegas 4%
Tallinn 2%
Riia 1%

Täpsema teabe saamiseks külastage meie veebilehte http://eesti.hotels.com/

Hotels.com-i tutvustus

www.hotels.com Рleidke k̵ige madalamad majutushinnad alates luksushotellidest kuni odavate majutuskohtadeni. www.hotels.com-il on k̵ikjal parimad hinnad ja soodustused hotellitubadele.

Töötades pühendunud meeskonnaga kõigil suurematel turgudel, pakub http://eesti.hotels.com kõikjal maailmas üle 80 000 kvaliteethotelli ning annab hinnagarantii 40 000-le neist: kui klient leiab samasuguse pakkumise odavamalt, pakub hotels.com sama hinda. http://eesti.hotels.com -il on ka üks suurimaid sõltumatuid hotellimeeskondi sel tegevusalal, mis tähendab, et kliendid saavad ausa ülevaate majutuskohtadest.

Turistid saavad broneeringu teha Internetis või helistada mõnda meie mitmekeelsest kõnekeskusest numbril +44 (0)20 7492 0979.
Lisateavet leiate veebilehelt: http://eesti.hotels.com

Ajakirjandusel palume võtta ühendust aadressil -

Jenny Simpson

Online News & PR Manager

WebCertain Europe Ltd

Blackthorn House

Northminster Business Park

Poppleton

York
YO26 6QW

Tel: 44 1904 780030

Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases