Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com avab kohalikus keeles veebilehed kuues Ida-Euroopa riigis, k.a. Eesti

Hotels.com, kőige külastatavam hotellitubade broneerimise veebileht maailmas, on teatanud oma laienemisest Ida-Euroopa turule, avades uued veebilehed kohalikus keeles kuues riigis – Lätis, Eestis, Leedus, Ukrainas, Slovakkias ja Horvaatias.
www.hotels.com
Horvaatiakeelne hotellitubade broneerimise veebileht – http://hrvatska.hotels.com
Eestikeelne veebileht – http://eesti.hotels.com
Lätikeelne veebileht hotellitubade otsimiseks – http://latvija.hotels.com
Slovakkiakeelne broneerimisleht – http://slovensko.hotels.com

Leedukeelne veebileht – http://lietuva.hotels.com
Ukrainakeelne veebileht – http://ukrayina.hotels.com
Selline samm on osaks www.hotels.com’i jätkuvaks sooviks väljuda EMEA regiooni piiridest. Kőik kuus veebilehte omavad IP-pőhist riigitunnust, kohalikus keeles liidest ja hindasid kohalikus valuutas.

Koos uute lehtedega haldab www.hotels.com EMEA regioonis 32 veebilehte, k.a. veebilehed Ãœhendkuningriigis, Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Skandinaavias, Poolas, Venemaal ja Beneluksis. Nimetatud veebilehed leiate aadressil www.hotels.com.

Nende uute veebilehtede avamisele kohalikes keeltes eelnesid hiljuti avatud veebilehed Kreekas, Türgis, Tšehhi Vabariigis, Ungaris ja Islandil 2008.a. alguses.

“Nende kuue uue veebilehe avamine tähistab meie jätkuvad liikumist idasuunas. Tegemist on esilekerkinud turgudega on-line turismis ja kuigi Hotels.com toode on olnud kättesaadav nendesse piirkondadesse läbi meie ingliskeelse lehe, oleme me kindlad, et just kohalikus keeles veebilehed on vÅ‘tmeks nende turgude täieliku potentsiaali avamiseks,” kommenteerib EMEA, Hotels.com turundusdirektor Patrik Oqvist. “On-line turismisektor jätkab kiiret kasu väljapoole EMEA regiooni ja eriti nendesse turgudesse, mis ei ole nii valmis, kui meie peamised Lääne-Euroopa territooriumid. Oleme kindlad, et kohalikes keeltes uusi veebilehti saadab samasugune suur edu nagu meie olemasolevaid veebilehti.”

Kőik äsja avatud veebilehed peegeldavad www.hotels.com`i uut juhtmőtet „ärka őnnelikuna“ – „Wake up Happy“, mis algatati 2007.a. Inglismaal ja levis üle kogu Euroopa 2008.a.

Hotels.com-i tutvustus

www.hotels.com Рleidke k̵ige madalamad majutushinnad alates luksushotellidest kuni odavate majutuskohtadeni. www.hotels.com-il on k̵ikjal parimad hinnad ja soodustused hotellitubadele.

Töötades pühendunud meeskonnaga kõigil suurematel turgudel, pakub http://eesti.hotels.com kõikjal maailmas üle 80 000 kvaliteethotelli ning annab hinnagarantii 40 000-le neist: kui klient leiab samasuguse pakkumise odavamalt, pakub hotels.com sama hinda. http://eesti.hotels.com -il on ka üks suurimaid sõltumatuid hotellimeeskondi sel tegevusalal, mis tähendab, et kliendid saavad ausa ülevaate majutuskohtadest.

Turistid saavad broneeringu teha Internetis või helistada mõnda meie mitmekeelsest kõnekeskusest numbril +44 (0)20 7492 0979.
Lisateavet leiate veebilehelt: http://eesti.hotels.com

Ajakirjandusel palume võtta ühendust aadressil -

Jenny Simpson

Online News & PR Manager

WebCertain Europe Ltd

Blackthorn House

Northminster Business Park

Poppleton

York

YO26 6QW

Tel: 44 1904 780030

Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases