Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mammia Mia! Зростає попит на бронювання номерів в готелях Греції!

Згідно з даними сайту компанії Hotels.com, світового лідера онлайн бронювання номерів в готелях, попит на пошук номерів у готелях Греції та Грецьких островів зростає після випуску нового блокбастера – Mamma Mia!

Кількість запитів на бронювання номерів в готелях Греції на сайті http://ukrayina.hotels.com збільшилася більш ніж на 70%.

Елісон Купер, директор відділу зовнішніх зв’язків Hotels.com, сказав: «Вже досить давно відомо, що фільми можуть підвищити популярність регіонального туризму. «Володар кільця» радикально вплинув на збільшення кількості туристів до Нової Зеландії, а культовий фільм «Борат» підвищив рейтинг запитів по Казахстану на сайті компанії Hotels.com на 300%».

готелях Греції

Кіноверсію популярного мюзиклу групи ABBA Mamma Mia! було знято в різних куточках Греції: в континентальному регіоні півострова Пеліон, на острові Skiathos (Скіатос) та невеликому острові Skopelos (Скопелос). Головні ролі в фільмі виконують Меріл Стріп, Джулі Уолтерс, Пірс Броснан та Колін Ферт.

Щоб отримати додаткову інформацію, зайдіть на http://ukrayina.hotels.com

Згідно з даними comScore Media Metrix (грудень – січень 2007 року) категорія ‘Hotels/Accommodation provider’ Ñ” найчастіше відвідуваною категорією веб-сайту http://ukrayina.hotels.com/.

<a href=”http://ukrayina.hotels.com/aboutUs.do”>Інформація про компанію Hotels.com</a>
Зайдіть на www.hotels.com і знайдіть найнижчі тарифи на проживання в розкішних готелях або пропозиції економ-класу. Компанія www.hotels.com надає готельні послуги та знижки на номери у всьому світі.
Маючи представництво на всіх головних ринках та кваліфікований персонал, компанія <a href=”http://ukrayina.hotels.com”>http://ukrayina.hotels.com</a> пропонує більш ніж 80000 якісних готелів у всьому світі, та надає гарантію ціни в 40000 з цих помешкань: якщо клієнт може знайти аналогічну пропозицію за нижчу ціну, компанія Hotels.com знизить свій тариф. Компанія <a href=”http://ukrayina.hotels.com”>http://ukrayina.hotels.com</a> – це також одна з найбільших в індустрії незалежних компаній з надання готельних послуг, тому наші клієнти отримують правдивий огляд помешкань. Мандрівники мають можливість виконати бронювання через Інтернет або зателефонувати до одного з наших багатомовних центрів за номером +44 (0)20 7492 0979
Щоб отримати додаткову інформацію, зайдіть на www.hotels.com
Щоб зробити інтерактивний запит, зверніться, будь ласка до-
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Телефон: 44 1904 780030
Адреса електронної пошти: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases