Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com відкриває сайти на державних мовах в 6 країнах Східної Європи, включаючи Україні

Сайт Hotels.com, найбільш відвідуваний в світі сайт бронювання номерів в готелях, повідомляє про своє поширення на ринки Східної Європи та відкриває шість нових сайтів на місцевих державних мовах в Латвії, Естонії, Литві, Україні, Словаччині та Хорватії.

Сайт бронювання номерів в готелях на хорватській мові – http://hrvatska.hotels.com
Веб-сайт на естонський мові – http://eesti.hotels.com
Сайт пошуку готелів на латвійській мові – http://latvija.hotels.com
Сайт бронювання на словацькій мові – http://slovensko.hotels.com
Веб-сайт на литовській мові – http://lietuva.hotels.com
Сайт бронювання готелів в Україні – http://ukrayina.hotels.com

Цей крок є складовою частиною політики www.hotels.com, спрямованої на постійне розширення діяльності в країнах EMEA. Кожен з цих шести сайтів працює в режимі онлайн з IP-адресою, яка явно визначає країну, з інтерфейсом на державній мові країни та цінами в державній валюті.

Hotel.com

Завдяки початку роботи цих сайтів сукупна кількість сайтів, підпорядкованих www.hotels.com в регіоні EMEA, сягає 32, включаючи сайти Сполученого Королівства, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Скандинавії, Польщі, Росії та країн Бенілюкс. На сайті www.hotels.com є посилання на всі ці сайти.

Початок роботи цих нових сайтів на місцевих державних мовах відбувається відразу ж після відкриття сайтів у Греції, Туреччині, Чеській республіці, Угорщині та Ісландії на початку 2008 року.

«Відкриття шести нових сайтів відзначає наш незупинний шлях у напрямі на схід. Онлайн туризм на цих ринках швидко розвивається Ñ–, незважаючи на те, що послуги компанії Hotels.com були доступними на цих територіях через англомовний сайт, ми усвідомлюємо, що саме сайти на місцевих державних мовах стануть тим ключем, який відімкне повний потенціал цих ринків», – коментує Патрік Оквіст, комерційний директор компанії Hotels.com. по регіону EMEA. «Сектор онлайн туризму продовжує швидко зростати в регіоні EMEA та особливо на тих ринках, які не Ñ” настільки насиченими, як наші основні Західноєвропейські території. Ми впевнені, що нові сайти на місцевих державних мовах будуть наслідувати досить успішні кроки наших існуючих сайтів».

Кожен з нових сайтів відображатиме нове позиціонування бренду «Прокидайтесь щасливими» від www.hotels.com , який було засновано в Сполученому Королівстві у 2007 році та розповсюджено в Європі на початку 2008 року.Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases