Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mamma Mia! Rezervácie izieb v gréckych hoteloch sú nespočetné!


Podľa Hotels.com, stránky pre rezerváciu hotelov s vedúcim postavením vo svete, sú vyhľadávania hotelových izieb v Grécku a na gréckych ostrovoch nespočetné po uvedení nového filmového hitu Mamma Mia!

Vyhľadávania rezervácií izieb v gréckych hoteloch na www.hotels.comstúpli o viac než 70 %.

Alison Couper, riaditeľ pre komunikáciu na Hotels.com, povedal: „Myšlienka, že filmy môžu umiestniť určitú destináciu „na mapu” je už dlho známa. Pán prsteňov mal dramatický vplyv na turizmus na Novom Zélande a kultový film Borat spôsobil, že vyhľadávania Kazachstanu na Hotels.com vzrástli až o 300 %.“

Pokračujúc v šľapajach muzikálového hitu skupiny ABBA, bola filmová verzia Mamma Mia! natáčaná na rôznych
miestach v Grécku od pevninskej oblasti Pelion, ostrova Skiathos a malého ostrova Skopelos. Vo filme hrajú Meryl Streepová, Julie Waltersová, Pierce Brosnan a Colin Firth.

Pre ďalšie informácie navštívte http://www.hotels.co.uk

Webová stránka www.hotels.com je najviac navÅ¡tevovaná v kategórii „Hotels/Accommodation provider” (Hotely/Poskytovateľ ubytovania), podľa comScore Media Metrix (december – január 2007).

O hotels.com

Na www.hotels.com nájdete najnižšie ceny za ubytovanie od luxusných hotelov po cenovo výhodné ubytovania. www.hotels.com má najlepšie ponuky a zľavy pre hotelové izby kdekoľvek.

S prevádzkou na všetkých hlavných trhoch a s horlivým personálom ponúka www.Hotels.com viac než 80 000 kvalitných hotelov po celom svete a sľubuje cenovú záruku v 40 000 z týchto nehnuteľností: ak je zákazník schopný nájsť rovnakú ponuku za menej, Hotels.com to porovná. www.hotels.com má tiež jeden z najväčších hotelových tímov v tomto odbore, čo znamená, že používatelia dostanú spoľahlivý prehľad o nehnuteľnostiach. Cestujúci si môžu rezervovať on-line alebo môžu kontaktovať jedno z našich mnohojazyčných telefónnych ústredí na +44 (0)20 7492 0979

Pre ďalšie informácie navštívte www.hotels.com

Pre mediálne otázky prosím kontaktujte -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases