Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Mammia Mia! Yunan otellerindeki oda rezervasyonlarının sayısı artıyor!

 

Dünyanın en önde gelen online otel rezervasyonu sitesi olan Hotels.com’a göre, büyük bir gişe başarısı elde eden Mamma Mia! adlı film vizyona girdikten sonra Yunanistan ve Yunan Adalarında bulunan otel aramalarının sayısı artıyor.

www.hotels.com’da Yunan otellerinde rezervasyon yaptırmak için yapılan aramaların sayısı %70’ten fazla arttı.

Hotels.com’un iletişim direktörü Alison Couper şöyle demiştir: “Filmlerin bir şehri ‘turistlerin ziyaret etmek istedikleri bir yer’ haline getirebileceği fikri çok önceden kanıtlanmıştı. Yüzüklerin Efendisi filminin Yeni Zelanda’da turizm üzerinde büyük bir etkisi olmuştu ve bir kült film olan Borat vizyona girdikten sonra, Hotels.com’da Kazakistan’daki oteller için yapılan aramalar %300 oranında artmıştı.

Listelerin ilk sıralarında yer alan ABBA müzikalinin film versiyonu olan Mamma Mia!, Pelion bölgesi ve Skiathos adasından, küçük Skopelos adasına kadar, Yunanistan’ın farklı yerlerinde çekilmiştir. Filmin başrolerinde Meryl Streep, Julie Walters, Pierce Brosnan ve Colin Firth yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için, http://turkiye.hotels.com adresini ziyaret edin.

comScore Media Metrix’e (Aralık-Ocak 2007) göre, Otel/Barınma hizmetleri sağlayıcı kategorisinde www.hotels.com web sitesi en çok ziyaret edilen adrestir.

Hotels.com hakkında

http://turkiye.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatlı barınma hizmetlerine kadar, en düşük otel fiyatlarını bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanın her yerindeki otel odaları için en iyi fiyatları ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçeneği sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düşük fiyat garantisi verir: Bir müşteri aynı otel için daha düşük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farkı karşılar. www.hotels.com sektördeki en büyük bağımsız oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanıcıların tesislerle ilgili dürüst eleştirilere ulaşabilecekleri anlamına gelir. Seyahat etmek isteyen kişiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numaralı çok dilde hizmet verilen çağrı merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptırabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basınla ilgili sorular için, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases