Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

“Mammia Mia!” Pieaug istabu rezervēšana Grieķijas viesnīcās!

 

Hotels.comSaskaņā ar pasaulē vadošās tiešsaistes viesnīcu rezervēšanas vietnes Hotels.com informāciju pēc jaunā supergrāvēja — filmas “Mamma Mia!” — parādīšanās uz ekrāniem vairāk tiek meklētas istabas Grieķijas un Grieķijas salu viesnīcās.

Grieķijas viesnīcu istabu rezervēšanas meklējumi vietnē www.hotels.com ir pieauguši par vairāk nekā 70%.

Stāsta Hotels.com komunikācijas daļas direktore Alisona Kūpere (Alison Couper): “Jau sen ir apstiprinājies pieņēmums, ka filmas var “kartē” ierakstīt jaunus mērķus. “Gredzenu pavēlnieks” spēcīgi ietekmēja Jaunzēlandes tūrismu, bet pēc kulta filmas “Borats” parādīšanās Kazahstānas meklējumi Hotels.com pieauga par 300%.”

Turpinot “ABBA” hītu mūzikla tradīciju, filmas “Mamma Mia!” versija tika uzņemta dažādās Grieķijas vietās, piemēram, cietzemes Pelionas reģionā, Skiatas salā un Skopelas saliņā. Filmā galvenās lomas tēlo Merila Strīpa, Džūlija Voltersa, Pīrss Brosnans un Kolins Fērts.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet http://latvija.hotels.com.

Saskaņā ar “comScore Media Metrix” analītiķu datiem (2007. g. dec.-janv.) vietne www.hotels.com ir visapmeklētākā kategorijā “Viesnīcu/mājvietu pakalpojumu sniedzēji”.

Par Hotels.com

Vietnē www.hotels.com ir pieejamas zemākās viesnīcu cenas, sākot no luksusa viesnīcām, līdz budžeta mājvietām. www.hotels.com ir pieejami labākie darījumi un atlaides viesnīcu istabām visā pasaulē.

www.hotels.com aizrautīgais personāls, kas darbojas visos lielajos tirgos, piedāvā vairāk nekā 80 000 kvalitatīvu viesnīcu visā pasaulē un apsola garantētas cenas 40 000 no šiem īpašumiem: ja klients to pašu darījumu var atrast par zemāku cenu, Hotels.com pieskaņos samaksu. www.hotels.com ir arī viena no lielākajām neatkarīgajām viesnīcu komandām šajā nozarē, tātad lietotāji var saņemt godīgu pārskatu par īpašumiem. Ceļotāji var veikt rezervēšanu tiešsaistē, vai sazinoties ar kādu no mūsu daudzvalodu zvanu centriem pa tālruni +44 (0)20 7492 0979.

Hotels.com

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.hotels.com

Kontaktinformācija, lai sazinātos ar starpnieku:

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tālr.: 44 1904 780030
E-pasts: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases