Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com aralarında Turkiye yer aldığı 6 Doğu Avrupa Ülkesi için Yerel Dillerde Hazırlanan Siteleri Kullanıma Sunuyor

 

Dünyanın en çok ziyaret edilen otel rezervasyonu sitesi Hotels.com Letonya, Estonya, Litvanya, Ukrayna, Slovakya ve Hırvatistan’da yerel dillerde hazırlanan altı yeni sitenin kullanıma sunulmasıyla, Doğu Avrupa pazarında daha da büyüdüğünü duyurdu.

Hırvatça hazırlanan otel rezervasyonu sitesi – http://hrvatska.hotels.com
Estonyaca hazırlanan web sitesi – http://eesti.hotels.com
Letonya’daki otelleri aramak için site – http://latvija.hotels.com
Slovak̤a rezervasyon sitesi Рhttp://slovensko.hotels.com
Litvanyaca hazırlanan web sitesi – http://lietuva.hotels.com
Ukrayna otel rezervasyonu sitesi – http://ukrayina.hotels.com

Bu hamle www.hotels.com’un EMEA bölgesindeki sürekli büyüme stratejisinin bir parçasıdır. Bu altı siteden her biri IP tabanlı ülke tanıması, yerel dilde hazırlanmış arayüzler ve yerel para birimleri ile birlikte yayın hayatına başlamıştır.

Kullanımı sunulan bu sitelerle birlikte www.hotels.com’un EMEA bölgesinde sahip olduğu toplam site sayısı 32’ye çıkmıştır (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinav ülkeleri, Polonya, Rusya ve Benelüks ülkelerindeki sitelerle birlikte). Tüm bu sitelere www.hotels.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bu yerel dillerde hazırlanan siteleri 2008 yılının başından itibaren Yunanistan, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve İzlanda için hazırlanan siteler takip edecektir.

Hotels.com EMEA Bölgesi Pazarlama Direktörü Patrik Oqvist “Altı yeni sitenin kullanıma sunulması, doÄŸuya doÄŸru sürekli olarak büyüme arzumuzun bir göstergesidir. Bunlar online seyahat konusunda geliÅŸmekte olan pazarlardır ve Hotels.com ürününün bu bölgelerde Ä°ngilizce olarak hazırlanmış bir site aracılığıyla sunuluyor olmasına karşın, bu pazarların ‘tam potansiyelini’ ortaya çıkaracak ÅŸeyin yerel dillerde hazırlanmış siteler olduÄŸunun farkındayız. Online seyahat sektörü EMEA bölgesinde ve özellikle de ana Batı Avrupa bölgelerindeki kadar olgunlaÅŸmamış bu pazarlarda hızla büyümeye devam ediyor. Yerel dillerde hazırlanmış yeni sitelerin de mevcut sitelerimizin izinden baÅŸarılı bir ÅŸekilde gideceÄŸinden hiç şüphemiz yok.” yorumunu yapmaktadır.

Yeni kullanıma sunulan sitelerin her biri İngiltere’de 2007 yılında ve Avrupa’da 2008 yılının başlarında hayata geçirilen www.hotels.com’un ‘Mutlu Uyanın’ marka imajını yansıtacaktır.

Hotels.com hakkında

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatlı barınma hizmetlerine kadar, en düşük otel fiyatlarını bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanın her yerindeki otel odaları için en iyi fiyatları ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçeneği sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düşük fiyat garantisi verir: Bir müşteri aynı otel için daha düşük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farkı karşılar. www.hotels.com sektördeki en büyük bağımsız oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanıcıların tesislerle ilgili dürüst eleştirilere ulaşabilecekleri anlamına gelir. Seyahat etmek isteyen kişiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numaralı çok dilde hizmet verilen çağrı merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptırabilirler

Hotels.com

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basınla ilgili sorular için, aÅŸağıdaki iletiÅŸim bilgilerini kullanın –

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases