Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com izveido vietnes vietējās valodās 6 Austrumeiropas valstīs, iekļaujot Latvija

 

Pasaulē visvairāk apmeklētā viesnīcu rezervēšanas vietne Hotels.com ir paziņojusi par savu turpmāko paplašināšanos Austrumeiropas tirgū, atklājot sešas jaunas vietnes vietējās valodās Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Ukrainā, Slovākijā un Horvātijā.

Viesnīcu rezervēšanas vietne horvātu valodā — http://hrvatska.hotels.com

Vietne igauņu valodā — http://eesti.hotels.com

Viesnīcu meklēšanas vietne latviešu valodā — http://latvija.hotels.com

Rezervēšanas vietne slovāku valodā — http://slovensko.hotels.com

Vietne lietuvieÅ¡u valodā – http://lietuva.hotels.com

Ukrainas viesnīcu rezervēšanas vietne — http://ukrayina.hotels.com

Šādu attīstību ir izraisījusi www.hotels.com pastāvīgā paplašināšanās EMEA reģionā, un šīs sešas vietnes ir izveidotas, pamatojoties uz IP, ar valsts atpazīšanu, saskarni vietējā valodā un cenām vietējā valūtā.

Hotels.com

Tādējādi EMEA reģionā kopumā ir izveidotas jau 32 izmantojamas www.hotels.com vietnes, iekļaujot Apvienoto Karalisti, Vācijas, Francijas, Itālijas, Spānijas, Skandināvijas, Polijas, Krievijas un Beniluksa valstis. Visas vietnes ir pieejamas, apmeklējot www.hotels.com.

Jauno vietņu atklāšana vietējās valodās seko tieši pēc to darbības uzsākšanas Grieķijā, Turcijā, Čehijas Republikā, Ungārijā un Īslandē 2008. gada sākumā.

“Sešu jauno vietņu atklāšana iezīmē mūsu pastāvīgo virzību uz austrumiem. Šis tirgus ienāk tiešsaistes ceļojumos, un, kaut arī Hotels.com produkts šajās teritorijās ir bijis pieejams, izmantojot vietni angļu valodā, mēs saprotam, ka tieši vietnes vietējās valodās kā atslēga šo tirgu pilna potenciāla atdarīšanai,” komentē Hotels.com EMEA mārketinga direktors Patriks Okvists (Patrik Oqvist). “EMEA reģionā un tieši šajos tirgos, kur nav vērojams tik liels briedums kā Rietumeiropas teritorijās, risinās pastāvīga un strauja tiešsaistes ceļojumu sektora attīstība. Mēs esam pārliecināti, ka jaunās vietnes vietējās valodās turpinās mūsu esošo vietņu izteikti veiksmīgo darbību.”

Katrā tikko darbību uzsākušajā vietnē tiks atspoguļots jaunais www.hotels.com “Wake up Happy” (mosties laimīgs) zīmola novietojums, kas Apvienotajā Karalistē parādījās 2007. gadā, bet visā Eiropā — 2008. gada sākumā.

Par Hotels.com

Vietnē www.hotels.com ir pieejamas zemākās viesnīcu cenas, sākot no luksusa viesnīcām, līdz budžeta mājvietām. www.hotels.com ir pieejami labākie darījumi un atlaides viesnīcu istabām visā pasaulē.

www.hotels.com aizrautīgais personāls, kas darbojas visos lielajos tirgos, piedāvā vairāk nekā 80 000 kvalitatīvu viesnīcu visā pasaulē un apsola garantētas cenas 40 000 no šiem īpašumiem: ja klients to pašu darījumu var atrast par zemāku cenu, Hotels.com pieskaņos samaksu. www.hotels.com ir arī viena no lielākajām neatkarīgajām viesnīcu komandām šajā nozarē, tātad lietotāji var saņemt godīgu pārskatu par īpašumiem. Ceļotāji var veikt rezervēšanu tiešsaistē, vai sazinoties ar kādu no mūsu daudzvalodu zvanu centriem pa tālruni +44 (0)20 7492 0979.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.hotels.com

Kontaktinformācija, lai sazinātos ar starpnieku:

Dženija Simpsone (Jenny Simpson)

Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tālr.: 44 1904 780030
E-pasts: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases