Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com spúšťa stránky v miestnych jazykoch v 6 krajinách východnej Európy, vrátane Slovenská

 

Hotels.com, celosvetovo najviac navštevovaná stránka na rezerváciu hotelov, oznámila svoje ďalšie rozširovanie na východoeurópsky trh so spustením šiestich nových stránok v miestnych jazykoch v Lotyšsku, Estónsku, Litve, na Ukrajine, Slovensku a v Chorvátsku.

Stránka na rezerváciu hotela v chorvátskom jazyku – http://hrvatska.hotels.com
Estónska webová stránka – http://eesti.hotels.com
Stránka na vyhľadávanie hotelov v lotyÅ¡skom jazyku – http://latvija.hotels.com
Slovenská stránka na rezerváciu – http://slovensko.hotels.com
Webová stránka v litevskom jazyku – http://lietuva.hotels.com
Ukrajinská stránka na rezerváciu hotela – http://ukrayina.hotels.com

Tento krok prichádza ako súčasť pokračujúceho rozširovania sa http://slovensko.hotels.com/ po regióne Európy, Stredného východu a Afriky. Každá zo štyroch stránok pracuje na živo s IP založeným na označení krajiny, prepojením s miestnym jazykom a cenami v miestnej mene.

Toto spustenie nových stránok zvyšuje celkový počet stránok, ktoré prevádzkuje www.hotels.com v regióne Európy, Stredného východu a Afriky na 32 stránok vrátane stránok v UK, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Škandinávii, Poľsku, Rusku a Beneluxe. Všetky stránky môžete nájsť na http://slovensko.hotels.com/.

Spustenie nových stránok v miestnych jazykoch nasleduje tesne po spusteniach v Grécku, Turecku, Českej republike, Maďarsku a Islande na začiatku roku 2008.

„Spustenie šiestich nových stránok charakterizuje náš pokračujúci pohyb smerom na východ. Toto sú nové trhy pre on-line cestovanie a hoci produkt Hotels.com bol dostupný pre tieto územia cez stránku v anglickom jazyku, sme si vedomí toho, že stránky v miestnom jazyku sú kľúčové pre využitie plného potenciálu týchto trhov,“ hovorí Patrik Oqvist, marketingový riaditeľ Hotels.com pre Európu, Stredný východ a Afriku. „Odvetvie on-line cestovania naďalej rapídne rastie v regióne Európy, Stredného východu a Afriky a obzvlášť na tých trhoch, ktoré nie sú také vyspelé ako hlavné oblasti západnej Európy. Sme presvedčení o tom, že nové stránky v miestnych jazykoch budú pokračovať v obzvlášť úspešných šľapajach našich existujúcich stránok.“

Každá z novospustených stránok bude odrážať nové zameranie značky www.hotels.com „Zobuď sa šťastný”, ktoré bolo uvedené v UK v roku 2007 a v rámci Európy začiatkom roku 2008.

O Hotels.com

Na http://slovensko.hotels.com/nájdete najnižšie ceny za ubytovanie od luxusných hotelov po cenovo výhodné ubytovania. http://slovensko.hotels.com/má najlepšie ponuky a zľavy pre hotelové izby kdekoľvek.

S prevádzkou na všetkých hlavných trhoch a s horlivým personálom ponúka http://slovensko.hotels.com/viac než 80 000 kvalitných hotelov po celom svete a sľubuje cenovú záruku v 40 000 z týchto nehnuteľností: ak je zákazník schopný nájsť rovnakú ponuku za menej, Hotels.com to porovná. www.hotels.com má tiež jeden z najväčších hotelových tímov v tomto odbore, čo znamená, že používatelia dostanú spoľahlivý prehľad o nehnuteľnostiach. Cestujúci si môžu rezervovať on-line alebo môžu kontaktovať jedno z našich mnohojazyčných telefónnych ústredí na +44 (0)20 7492 0979

Hotels.com

Pre ďalšie informácie navštívte www.hotels.com

Pre mediálne otázky prosím kontaktujte -
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases