Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Vecpuišu un vecmeitu ballītes britiem gadā izmaksā £ 420 (€ 540), jo vairāk nekā puse no viņiem šo pēdējo brīvības trakulību vēlas izbaudīt ārzemēs

 


Pēc angļu futbolista Veina Rūnija (Wayne Rooney) nesenā vecpuišu ceļojuma jeb pirmskāzu ballītes Ibisas (Ibiza) salā, kur viņš “White Isle” izkrāsoja sarkanā krāsā, starptautiskās tiešsaistes viesnīcu rezervēšanas vietnes http://latvija.hotels.com/pētījumā ir atklāts, ka vairāk nekā puse britu (57%) ir ceļojuši uz ārzemēm, lai nosvinētu vecpuišu vai vecmeitu ballīti.

Pasaulē ievērojamākā viesnīcu rezervēšanas vietne ir atklājusi, ka tagad ar pēdējo pirmslaulību iztrakošanos izvēršas ne tikai pārbagātie. Vidēja līmeņa brits gadā iztērē £ 423,43 vairāk nekā divu vecpuišu vai vecmeitu ballīšu apmeklējumiem, tātad ik reizi, svinot drauga pēdējās brīvības dienas, iztērē £ 170.

Īrijas galvaspilsēta Dublina atrodas britu populārāko vecpuišu ballīšu saraksta augšgalā salīdzinājumā ar citu valstu pilsētām, neskatoties uz pilsētas kampaņu, ar kuru tā cerēja mainīt savu kā Eiropas “vecpuišu ballīšu galvaspilsētas” tēlu. Tūlīt aiz Īrijas galvaspilsētas ir Barselona, Amsterdama un Prāga. Tomēr Hotels.com arī atklāja, ka vecpuišu ballītes labākās vietas meklējumos dodas arvien tālāk nekā jebkad iepriekš. Lasvegasa, kurā pabijuši 4%, bija vienīgais tālais mērķis no 10 labākajām vietām, bet tur pabijušie stāstīja, ka ir ceļojuši pat līdz Keiptaunai, Riodežaneiro un pat Oklendai Jaunzēlandē.

Skatoties pēc viesnīcu rezervēšanas, Tallina ir vispopulārākais ceļojumu mērķis šādām pirmskāzu brīvdienām Austrumeiropā.

Iecienītākās vecpuišu ballīšu norises vietas (britu vīrieši, 2007./08. gads)

Pilsēta % no vīriešiem, kuri pēdējā gada laikā ir devušies uz vecpuišu ballīti

Dublina 18%

Barselona 16%

Amsterdama 14%

Prāga 13%

Tallina 6%

Parīze 7%

Roma 7%

Madride 4%

Lasvegasa 4%

RÄ«ga 1%

Trīs ceturtdaļas vīriešu (72%) apmeklēs vecpuišu ballīti ārzemēs, jo ballētāji dodas meklēt piedzīvojumus tālāk nekā jebkad. Sievietes vecmeitu ballītes, ticamāk, būs noskaņotas atzīmēt mājās, lai gan vairāk nekā puse (57%) nākamo divpadsmit mēnešu laikā dosies uz ārzemēm.

http://latvija.hotels.com/komunikācijas daļas direktore Alisona Kūpere (Alison Couper) komentēja: “Lai piedalītos draugu un radinieku vecpuišu un vecmeitu ballītēs, mēs ceļojam aizvien tālāk, un līdz ar to “kartē” nonāk jauni “karstie” ceļojumu punkti.

Šo tendenci atspoguļo summa, kas gadā tiek izlietota mūsu draugu un radinieku pēdējo brīvības dienu svinēšanai. Mūsējai līdzīgās vietnēs var atrast daudzus piedāvājumus tiem, kas plāno vecpuišu un vecmeitu ballīšu ceļojumus — daudzās populārās vietās ar tiem var ietaupīt līdz pat 40% par viesnīcām.”

Kaut arī sievietes ārvalstis apmeklē mazāk nekā vīrieši, 57% no Apvienotās Karalistes sievietēm paziņo, ka šogad dosies uz vecmeitu ballīti ārzemēs (saskaņā ar www.hotels.com datiem). Populārākā vecmeitu ballīšu norises vieta ir Barselona, jo to šādos gadījumos ir apmeklējuši 14% britu sieviešu, tomēr ļoti iecienīta ir arī Dublina (11%) un Parīze (10%).

Iecienītākie vecmeitu ballīšu ceļojumu mērķi (britu sievietes, 2007./08. gads)

Pilsēta % no sievietēm, kuras pēdējā gada laikā ir devušās uz vecmeitu ballīti

Barselona 14%

Dublina 11%

Parīze 10%

Amsterdama 8%

Madride 5%

Roma 5%

Prāga 6%

Lasvegasa 4%

Tallina 2%

RÄ«ga 1%

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet http://latvija.hotels.com/.

Par Hotels.com

Vietnē www.hotels.com ir pieejamas zemākās viesnīcu cenas, sākot no luksusa viesnīcām, līdz budžeta mājvietām. www.hotels.com ir pieejami labākie darījumi un atlaides viesnīcu istabām visā pasaulē.
www.hotels.com aizrautīgais personāls, kas darbojas visos lielajos tirgos, piedāvā vairāk nekā 80 000 kvalitatīvu viesnīcu visā pasaulē un apsola garantētas cenas 40 000 no šiem īpašumiem: ja klients to pašu darījumu var atrast par zemāku cenu, Hotels.com pieskaņos samaksu. www.hotels.com ir arī viena no lielākajām neatkarīgajām viesnīcu komandām šajā nozarē, tātad lietotāji var saņemt godīgu pārskatu par īpašumiem. Ceļotāji var veikt rezervēšanu tiešsaistē, vai sazinoties ar kādu no mūsu daudzvalodu zvanu centriem pa tālruni +44 (0)20 7492 0979.
Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.hotels.com
Kontaktinformācija, lai sazinātos ar starpnieku:
Dženija Simpsone (Jenny Simpson)
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tālr.: 44 1904 780030
E-pasts: pr@webcertain.com

 

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases