Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Холостяцькі дівочі та парубочі вечірки коштують британцям 420 фунтів стерлінгів (540 євро) на рік саме тому, що більш половини з них прямують за останніми веселощами свободи за кордон

 

Після недавньої холостяцького мандрування або довесільної вечірки англійського футболіста Уейна Руні на острові Ібіца, де він розмалював Білий острів в червоний колір, дослідження міжнародного сайту з онлайн бронювання номерів в готелях http://ukrayina.hotels.com/ виявили, що більш, ніж половина англійців (57%) мандрують за кордон, щоб відсвяткувати холостяцьку парубочу або дівочу вечірку.


Найпопулярніший в світі сайт бронювання номерів в готелях виявив, що зараз не тільки дуже заможні люди відправляються в останню дошлюбну розвагу. Середній британець витрачає 423,43 фунтів стерлінгів кожного року на відвідування лише двох холостяцьких парубочих або дівочих вечірок, а це означає, що святкування останніх днів свободи нашого друга коштує нам 170 фунтів стерлінгів.
Ірландська столиця Дублін очолює перелік закордонних міст, які найбільш популярні серед британських холостяків, незважаючи на кампанію цього міста з метою позбутися іміджу європейської «столиці холостяків». Слідом за ірландською столицею йдуть Барселона, Амстердам та Прага. Однак, компанія Hotels.com виявила також, що парубки мандрують за кордон навіть далі, ніж будь-коли, у пошуках найкращої вечірки. На долю Лас-Вегаса – єдиного віддаленого напрямку з 10 найкращих – приходилося 4%, але відчайдушна незначна кількість повідомила, що вони мандрували в далекі Кейптаун, Ріо-де-Жанейро та навіть Окленд в Нової Зеландії.

Під час аналізу бронювання номерів в готелях, Таллін виявився найбільш популярним напрямком в Східній Європі для відзначення цих довесільних свят.

Найпопулярніші закордонні напрямки холостяків (британські чоловіки, 2007/8)

Місто % чоловіків, які відвідали це місто минулого року
Дублін 18%
Барселона 16%
Амстердам 14%
Прага 13%
Таллін 6%
Париж 7%
Рим 7%
Мадрид 4%
Лас-Вегас 4%
Рига 1%

Три чверті (72%) чоловіків і надалі будуть мандрувати за кордон як холостяки. Жінки, що полюбляють домівку, більш схоже, що залишаться вдома на святкування, хоча більш половини (57%) спрямують за кордон впродовж наступних дванадцяти місяців.

Елісон Купер, директор відділу зовнішніх зв’язків www.hotels.com, коментує: «Ми мандруємо у більш віддалені напрямки, ніж будь-коли раніш, щоб прийняти участь у холостяцьких парубочих або дівочих вечірках друзів або родичів, і внаслідок цього з’являються нові популярні напрямки туризму.

Річна сума, яку ми сьогодні витрачаємо на святкування останніх днів свободи наших друзів та родичів, підтверджує цю тенденцію. Однак, на сайтах, подібних нашому, є багато вигідних пропозицій для тих, хто планує холостяцьку парубочу або дівочу мандрівку, а саме – економія на готельних номерах в багатьох популярних напрямках становить до 40%».

Хоча і не так часто як чоловіки, що мандрують за кордон, але 57% жінок Сполученого Королівства кажуть, що вони вирушать за кордон на дівочу вечірку в цьому році, відповідно з http://ukrayina.hotels.com/. Барселона – це найбільш популярний закордонний дівочій напрямок, при цьому 14% британських жінок відвідали це місто з приводу дівочої вечірки, але Дублін (11%) та Париж (10%) також є улюбленими напрямками.

Найпопулярніші закордонні напрямки незаміжніх жінок (британські жінки, 2007/8)

Місто % жінок, які відвідали це місто минулого року
Барселона 14%
Дублін 11%
Париж 10%
Амстердам 8%
Мадрид 5%
Рим 5%
Прага 6%
Лас-Вегас 4%
Таллін 2%
Рига 1%

Щоб отримати додаткову інформацію, зайдіть на http://ukrayina.hotels.com/

Інформація про компанію Hotels.com

Зайдіть на www.hotels.com і знайдіть найнижчі тарифи на проживання в розкішних готелях або пропозиції економ-класу. Компанія http://ukrayina.hotels.com/ надає готельні послуги та знижки на номери у всьому світі.
Маючи представництво на всіх головних ринках та кваліфікований персонал, компанія www.hotels.com пропонує більш ніж 80000 якісних готелів у всьому світі, та надає гарантію ціни в 40000 з цих помешкань: якщо клієнт може знайти аналогічну пропозицію за нижчу ціну, компанія Hotels.com знизить свій тариф. Компанія www.hotels.com – це також одна з найбільших в індустрії незалежних компаній з надання готельних послуг, тому наші клієнти отримують правдивий огляд помешкань. Мандрівники мають можливість виконати бронювання через Інтернет або зателефонувати до одного з наших багатомовних центрів за номером +44 (0)20 7492 0979

Щоб отримати додаткову інформацію, зайдіть на http://ukrayina.hotels.com/

Щоб зробити інтерактивний запит, зверніться, будь ласка до-
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Телефон: 44 1904 780030
Адреса електронної пошти: pr@webcertain.com

 Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases