Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com spouští jazykově lokalizované webové stránky v šesti východoevropských zemích

Hotels.com, celosvětově nejnavštěvovanější hotelový rezervační portál, oznamuje svou další expanzi na východoevropské obchodní trhy spuštěním šesti jazykově lokalizovaných webových stránek v Lotyšsku, Estonsku, Litvě, Ukrajině, Slovensku a Chorvatsku.

Rezervační portál v chorvatštiněhttp://hrvatska.hotels.com
Estonské webové stránkyhttp://eesti.hotels.com
Vyhledávání ubytování v lotyštiněhttp://latvija.hotels.com
Slovenské webové stránkyhttp://slovensko.hotels.com
Webové stránky v litevštiněhttp://lietuva.hotels.com
Ukrajinský rezervační portálhttp://ukrayina.hotels.com

Tento krok přichází jako pokračování strategie www.hotels.com pokrýt obchodní trhy oblastí Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Všechny nové lokální portály jsou plně funkční s přidělenými IP adresami jednotlivých zemí, veškerými uživatelskými rozhraními a cenotvorbou v příslušných jazycích.

I s těmito novými weby je celkový počet takovýchto projektů provozovaných www.hotels.com v oblasti EMEA roven 32, včetně těch ve Spojeném království, Německu, Francii, Španělsku, Skandinávii, Polsku, Rusku a Beneluxu. Jednotlivé weby jsou pak dostupné přes www.hotels.com.

Spuštění nových lokalizovaných webových stránek přichází téměř vzápětí po uvedení obdobných projektů v Řecku, Turecku, České republice, Maďarsku a Islandu začátkem roku 2008.

„Spuštění nových šesti webů odráží naše pokračující úsilí o směřování obchodních aktivit dále na východ. Z hlediska on-line rezervací se jedná o nově vznikající trhy a i když byly naše produkty v těchto zemích k dispozici i dříve v anglickém jazyce, je nám jasné, že teprve dostupnost produktů v rodném jazyce je klíčová pro dosažení plného potenciálu, který tento trh skýtá,” dodává Patrik Oqvist, ředitel pro marketing EMEA společnosti Hotels.com.

„V celé oblasti EMEA je sektor on-line rezervací a cestování na neuvěřitelném vzestupu, obzvláště pak na těch méně vyspělých trzích než jsou ty naše tradiční, západoevropské.
Jsme přesvědčeni, že naše nové lokální internetové stránky budou stejně tak úspěšné jako naše stávající internetové projekty.”

Každý z nově spouštěných webů bude vystihovat obchodní značku www.hotels.com ´Probouzej se Spokojený´ (“Wake up Happy”), která byla uvedena na trh ve Spojeném království v roce 2007 a v ostatních zemích Evropy pak začátkem roku 2008.

O Hotels.com

Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí. http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

cesko.hotels.com

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií -

Jenny Simpson

Online News & PR Manager

WebCertain Europe Ltd

Blackthorn
House

Northminster Business Park

Poppleton

York

YO26 6QW

Tel: 44 1904 780030

Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases