Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Czego możesz oczekiwać wydając 200 dolarów na rezerwację pokoju hotelowego?

Międzynarodowa strona internetowa służąca do wykonywania rezerwacji hotelowych www.hotels.com prezentuje te miasta, gdzie można odnaleźć luksus za mniejszą cenę.

Dla podróżujących, którzy chcą zatrzymać się w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu wydając przy tym kwotę równą noclegowi w trzygwiazdkowym hotelu, istotny jest wybór odpowiedniego miejsca podróży. Strona internetowa hotels.com przygotowała przewodnik po miastach całego świata, gdzie można znaleźć luksusowe hotele w dobrej cenie i gdzie za 200 dolarów można pozwolić sobie na szaleństwo noclegu w pięciogwiazdkowym hotelu.

Wydając jedynie 100 dolarów na osobę w dwuosobowym pokoju, można pozwolić sobie na pięciogwiazdkowy hotel w odległym egzotycznym miejscu takim, jak Bali czy Buenos Aires lub w bliżej położonym Kairze, Lizbonie czy mistycznym Marrakeszu. Miasta Europy Wschodniej, które stają się coraz bardziej modne wśród turystów z Ameryki i Zachodniej Europy, są również popularnymi miejscami, gdzie można znaleźć luksusowe hotele w dobrej cenie. Za 200 dolarów można spędzić noc w pokoju pięciogwiazdkowego hotelu w Warszawie, Budapeszcie lub niezmiernie popularnym Berlinie.

W innych miejscach za 200 dolarów można pozwolić sobie na pokój w czterogwiazdkowym hotelu w Cape Town lub Pekinie. Za taką samą kwotę w popularnych miastach Europy takich jak Londyn, Paryż czy Wenecja można dostać pokój w trzygwiazdkowym hotelu. W Moskwie, która jest najdroższym miastem w Europie, za cenę 100 funtów szterlingów można wynająć pokój w dwugwiazdkowym hotelu, podczas gdy za tą samą kwotę w tak modnym mieście jak Nowy Jork można wynająć pokój w hotelu liczącym półtora gwiazdki.

Na stronie internetowej www.hotels.com Wskaźnik Cen Hotelowych został opracowany na podstawie cen hotelowych w 2007 r. i jest uważany przez niektórych za najbardziej obszerne oraz dokładne źródło informacji o cenach hotelowych na świecie. Wskaźnik opiera się na cenach proponowanych przez 60 000 hoteli w 6 500 miejsc na świecie oraz raczej na rzeczywistych cenach płaconych przez klientów niż na reklamowanych stawkach.

Alison Couper, Dyrektor Działu Informacji strony internetowej Hotels.com, powiedziała: „To wspaniałe, że w miastach takich jak Budapeszt czy Lizbona można cieszyć się luksusem pięciogwiazdkowego hotelu za 100 funtów szterlingów, co stanowi niską cenę w porównaniu do najdroższych miast na świecie takich jak Nowy Jork, Moskwa, Nicea czy Wenecja, gdzie za taką cenę można wynająć pokój w dwugwiazdkowym hotelu. Jeśli klienci poszerzą swoje horyzonty i zdecydują się na mniej znane miejsca takie jak Warszawa czy Marrakesz, będą mogli zakosztować luksusowego życia za niższą cenę.”

Jakiej jakości hotele oferowane są w cenie 200 dolarów w różnych miastach świata?

PiÄ™ciogwiazdkowa skala jakoÅ›ci hoteli –
Bali, Buenos Aires, Kair, Lizbona, Marrakesz, Warszawa, Budapeszt
4.9 – Berlin
4.8 – Praga
4.5 – Bangkok oraz Tallinn
4.4 – WiedeÅ„
4.3 – Barcelona oraz Dublin
4.2 – Cape Town oraz Pekin
4.1 – Las Vegas
3.9 – Amsterdam
3.8 – Kopenhaga
3.6 – Sydney oraz Dubaj
3.5 – Edynburg
3.4 – Londyn oraz Hong Kong
3.3 – Paryż oraz Los Angeles
3.2 – Wenecja
3 – Boston
2.8 – Tokio
2 – Moskwa
1.7 – Nowy Jork

O serwisie Hotels.com
Na stronie www.hotels.com można znaleźć oferty w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferty te dotyczą zarówno luksusowych hoteli, jak i tanich kwater. Strona Hotels.com to najlepsze okazje i zniżki na miejsca w hotelach na całym świecie. Działający na wszystkich głównych rynkach serwis internetowy polska.hotels.com to zaangażowany personel oraz oferty z ponad 80 tysięcy hoteli w różnych krajach świata.
W połowie z tych miejsc zapewniamy gwarancję ceny: jeżeli klient znajdzie taką samą ofertę w niższej cenie, wówczas my także zmieniamy cenę. Ponadto serwis www.hotels.com ma jeden z największych zespołów hotelowych wśród portali turystycznych, co oznacza, że użytkownicy serwisu otrzymują rzetelny przegląd dostępnych miejsc noclegowych.
Osoby planujące wyjazd mogą dokonać rezerwacji online lub kontaktując się z jednym z naszych centrów informacyjnych pod numerem +44 (0)20 7492 0979. Więcej informacji na stronie Hotels.com.

W razie pytań prosimy o kontakt z:
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
UK
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases