Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Pokud vynaložíte $200 za hotelové ubytování – co za to dostanete?

Mezinárodní on-line hotelový rezervační portál www.hotels.com odhaluje města, kde si můžete dopřát luxusu za mnohem méně.

Pro cestovatele, kteří požadují ubytování v pětihvězdičkovém luxusním hotelu za cenu tříhvězdičkového, je rozhodující volba té správné destinace. Hotels.com vytvořil dokonalého průvodce všemi světovými městy, ve kterém najdete cenově dostupné, přitom luxusní hotely, kde vám $200 za noc zajistí pětihvězdičkový požitek.

Vynaložením pouhých $100, samozřejmě za předpokladu, že půjde o dvoulůžkový pokoj sdílený ještě další osobou, získáte pětihvězdičkový pokoj v daleké, exotické destinaci jako například na Bali a v Buenos Aires nebo poněkud blíže domova v Káhiře, Lisabonu a tajemné Marakéši. Města východní Evropy, která čím dál tím více podléhají módnímu trendu návštěvnosti u cestovatelů z Ameriky a západní Evropy, se zrovnatak ukazují být tím správným místem, kde za dostupnou cenu dostanete luxus. $200 zaplatíte za noc v pětihvězdičkovém hotelu ve Varšavě, Budapešti nebo úžasném Berlíně.

V ostatních destinacích vám $200 zajistí pokoj ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Kapském Městě nebo v Pekingu. Ten samý obnos vám ale bude stačit pouze na tříhvězdičkový hotelový pokoj v oblíbených evropských městech jako je Londýn, Paříž a Benátky. V Moskvě, nejdražší světové metropoli, vám £100 otevře pokoj pouze ve dvouhvězdičkovém hotelu, zatímco v tak módním městě jako je New York vám £100 bude sotva stačit na jeden a půl hvězdičkový hotel.

Index hotelových cen vytvořený www.hotels.com vychází z uskutečněných plateb za hotelové ubytování v roce 2007 a je mnohými považován za nejkomplexnější a nejpřesnější zdroj informací o cenách hotelů v globálním měřítku. Zahrnuje konkrétní ceny 60 000 hotelů v 6 500 lokalitách po celém světě, které zaplatili hoteloví hosté spíše než inzerované hotelové tarify.

Alison Couper, ředitelka pro komunikaci Hotels.com říká: „Je skvělé vidět, že si ve městech jako je Budapešť a Lisabon můžete užívat pětihvězdičkového luxusu za méně než £100 v porovnání s těmi nejdražšími světovými metropolemi jako je New York, Moskva, Nice a Benátky, kde za tuto cenu dostanete pouze dvouhvězdičkovou kvalitu. Pokud si chtějí hosté rozšířit své obzory a zamíří do méně známých destinací jako je Varšava nebo Marakéš, mohou zde zažít život na vysoké noze za nepoměrně méně peněz.”

Jakou kategorii hotelu dostanete za $200 za noc ve světě?

5 hvÄ›zdiček hodnocení hotelu –
Bali, Buenos Aires, Káhira, Lisabon, Marakéš, Varšava, Budapešť

4.9 – Berlín

4.8 – Praha

4.5 – Bangkok a Tallinn

4.4 – Vídeň

4.3 – Barcelona a Dublin

4.2 – Kapské Město a Peking

4.1 – Las Vegas

3.9 – Amsterodam

3.8 – Kodaň

3.6 – Sydney a Dubai

3.5 – Edinburgh

3.4 – Londýn and Hong Kong

3.3 – Paříž a Los Angeles

3.2 – Benátky

3. – Boston

2.8 – Tokyo

2. – Moskva

1.7 – New York

O Hotels.com

Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.
S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky www.hotels.com nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí. www.hotels.com má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

cesko.hotels.com

Pro další informace navštivte web www.hotels.co.uk

Kontakt pro dotazy médií –
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases