Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Ko varat saņemt, iztērējot $ 200 par viesnīcas rezervēšanu?

Starptautiskā tiešsaistes viesnīcu rezervēšanas vietne www.hotels.com atklāj pilsētas, kur greznība ir pieejama par mazāku summu

Ceļotājiem, kas, maksājot par trīszvaigžņu viesnīcu, vēlas uzturēties greznā pieczvaigžņu viesnīcā, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo mērķi. Hotels.com ir izveidojis pilnīgu ceļvedi pa visas pasaules pilsētām, kur ir pieejamas luksusa viesnīcas, un tikai par $ 200 iegādāties atlaides, lai uzturētos pieczvaigžņu viesnīcā.

Divas personas kopā, katra iztērējot tikai $ 100, var samaksāt par pieczvaigžņu istabu tālās un eksotiskās vietās, piem., Bali un Buenosairesa, kā arī vietās, kas atrodas tuvāk mājām — Kairā, Lisabonā un noslēpumainajā Marrākešā. Izrādās, ka arī Austrumeiropas pilsētas, kuras Amerikas un Rietumeiropas ceļotāju vidū kļūst aizvien populārākas, ir “karstie” punkti, kur par saprātīgu cenu var apmesties luksusa viesnīcās. Par $ 200 jūs varat pavadīt nakti pieczvaigžņu viesnīcas istabā Varšavā, Budapeštā vai īpaši aizraujošajā Berlīnē.

Ja jums ir citi mērķi, par $ 200 varat izmantot četrzvaigžņu istabu Keiptaunā vai Pekinā. Populārās Eiropas pilsētās, piem., Londonā, Parīzē un Venēcijā, par tādu pašu naudas summu var apmesties tikai trīszvaigžņu viesnīcas istabā. Pasaulē dārgākajā pilsētā Maskavā par £ 100 var pārnakšņot tikai divzvaigžņu viesnīcas istabā, bet lepnajā Ņujorkā par šo cenu ir pieejama tikai pusotrzvaigžņu viesnīca.

www.hotels.com viesnīcu cenu rādītājs ir izveidots saskaņā ar 2007. gada viesnīcu cenām un tiek uzskatīts par aptverošāko un precīzāko globālo viesnīcu cenu informācijas avotu. Tā pamatā ir 60 000 viesnīcu cenu 6 500 pasaules vietās, un tās nav reklamētās cenas, bet klientu faktiski samaksātās cenas.

Stāsta Hotels.com komunikācijas daļas direktore Alisona Kūpere (Alison Couper): “Mēs ar prieku secinām, ka, piemēram, Budapeštā un Lisabonā pieczvaigžņu luksusu var izbaudīt jau par £ 100 salīdzinājumā ar pasaules dārgākajām pilsētām Ņujorku, Maskavu, Nicu un Venēciju, kur par šādu cenu var iegūt tikai divzvaigžņu viesnīcas kvalitāti. Ja klienti paplašina savu apvārsni un dodas uz mazāk pazīstamām vietām, piem., Varšava vai Marrākeša, viņi tur var lieliski uzturēties, maksājot mazāk.”

Cik zvaigžņu viesnīcā var pavadīt nakti par $ 200 visā pasaulē?

5 zvaigžņu viesnīcas —

Bali, Buenosairesa, Kaira, Lisabona, Marrākeša, Varšava, Budapešta

4,9 – BerlÄ«ne
4,8 – Prāga
4,5 – Bangkoka un Tallina
4,4 – VÄ«ne
4,3 – Barselona un Dublina
4,2 – Keiptauna un Pekina
4,1 – Lasvegasa
3,9 – Amsterdama
3,8 – Kopenhāgena
3,6 – Sidneja un Dubaija
3,5 – Edinburga
3,4 – Londona un Honkonga
3,3 – ParÄ«ze un Losandželosa
3,2 – Venēcija
3 – Bostona
2,8 – Tokija
2 – Maskava
1,7 – Å…ujorka

Par Hotels.com

Vietnē www.hotels.com ir pieejamas zemākās viesnīcu cenas, sākot no luksusa viesnīcām, līdz budžeta mājvietām. www.hotels.com ir pieejami labākie darījumi un atlaides viesnīcu istabām visā pasaulē.

www.hotels.com aizrautīgais personāls, kas darbojas visos lielajos tirgos, piedāvā vairāk nekā 80 000 kvalitatīvu viesnīcu visā pasaulē un apsola garantētas cenas 40 000 no šiem īpašumiem: ja klients to pašu darījumu var atrast par zemāku cenu, Hotels.com pieskaņos samaksu. www.hotels.com ir arī viena no lielākajām neatkarīgajām viesnīcu komandām šajā nozarē, tātad lietotāji var saņemt godīgu pārskatu par īpašumiem. Ceļotāji var veikt rezervēšanu tiešsaistē, vai sazinoties ar kādu no mūsu daudzvalodu zvanu centriem pa tālruni +44 (0)20 7492 0979.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.hotels.com

Kontaktinformācija, lai sazinātos ar starpnieku:
Dženija Simpsone (Jenny Simpson)
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tālr.: 44 1904 780030
E-pasts: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases