Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Otel rezervasyonu için 200 Dolar harcarsanız, elinize ne geçer?

Uluslararası online otel rezervasyonu web sitesi www.hotels.com daha ucuza lüks bir tatil yapabileceğiniz şehirleri açıklıyor

Üç yıldızlı bir bütçeye sahip ama beş yıldızlı lüks bir otelde kalmak isteyenler için, doğru yeri seçmek hayati önem taşır. Hotels.com uygun fiyatlı lüks oteller bulabileceğiniz ve sadece 200 Dolar karşılığında bir gecelik beş yıldız keyfi satın alabileceğiniz dünyanın farklı şehirlerine ait bir kılavuz hazırlamıştır.

Kişi başına sadece 100 Dolar harcayarak, iki kişi Bali ya da Buenos Aires gibi uzak bir egzotik yerde ve Kahire, Lizbon ve mistik Marakeş gibi eve daha yakın bir yerde beş yıldızlı bir otelde konaklayabilir. Amerikalı ve Batı Avrupalı turistler arasında her geçen gün biraz daha popüler hale gelen Doğu Avrupa şehirleri de uygun fiyata lüks bir tatil yapılabilecek yerler olduklarını kanıtlıyorlar. 200 Dolar Varşova, Budapeşte ya da muhteşem Berlin’de beş yıldızlı bir otel odasında bir gece geçirmenizi sağlayacaktır.

Cape Town ya da Pekin gibi diğer yerlerde, 200 Dolar ile dört yıldızlı bir odada bir gece geçirebilirsiniz. Aynı para ile Londra, Paris ve Venedik gibi popüler Avrupa başkentlerinde sadece üç yıldızlı bir otelde kalabilirsiniz. Dünyanın en pahalı şehri olan Moskova’da 100 Sterlin ile sadece iki yıldızlı bir otelde kalabilirken, bu parayla büyük rağbet gören New York’ta bir buçuk yıldızlı bir otel odasında kalabilirsiniz.

www.hotels.com Otel Fiyatı Dizini 2007 yılında otellere ödenen fiyatlara dayalıdır ve küresel otel fiyatları ile ilgili en kapsamlı ve en doğru kaynak olarak kabul edilmektedir. Bu dizin dünyanın 6.500 farklı yerinde bulunan 60.000 otelin fiyatlarına dayalıdır (sadece reklamlarda verilen fiyatlar değil, müşteriler tarafından ödenen gerçek fiyatlara).

Hotels.com’un İletişim Direktörü Alison Couper şöyle demiştir: “100 Sterlin karşılığında sadece iki yıldız kalitesinde hizmet alabileceğiniz New York, Moskova, Nice ve Venedik gibi dünyanın en pahalı şehirleri ile kıyaslandığında, 100 Sterlin karşılığında beş yıldız lüksünü yaşayabileceğiniz Budapeşte ve Lizbon gibi şehirler olduğunu bilmek harika bir şey. Müşteriler ufuklarını ve macera arzularını Varşova ya da Marakeş gibi daha az bilinen yerlere kadar genişletebilirlerse, daha ucuza lüks bir tatil yapma şansını yakalayabilirler.”

200 Dolar ile dünyanın farklı yerlerinde kaç yıldızlı otellerde kalabilirsiniz?

5 yıldızlı oteller –

Bali, Buenos Aires, Kahire, Lizbon, MarakeÅŸ, VarÅŸova, BudapeÅŸte

4.9 – Berlin
4.8 – Prag
4.5 – Bangkok ve Tallinn
4.4 – Viyana
4.3 – Barselona ve Dublin
4.2 – Cape Town ve Pekin
4.1 – Las Vegas
3.9 – Amsterdam
3.8 – Kopenhag
3.6 – Sydney ve Dubai
3.5 – Edinburgh
3.4 – Londra ve Hong Kong
3.3 Paris ve Los Angeles
3.2 – Venedik
3 – Boston
2.8 – Tokyo
2 – Moskova
1.7 – New York

Hotels.com hakkinda

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin –

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases