Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Що ви отримуєте, якщо ви витрачаєте 200 доларів на бронювання номеру у готелі?

На міжнародному сайті онлайн бронювання номерів в готелях www.hotels.com відображено міста, в яких ви можете отримати розкіш за мінімальні гроші

Для мандрівників, які бажають отримати номер в п’ятизірковому розкішному готелі за вартістю тризіркового, вибір належного напрямку Ñ” життєво важливим. Hotels.com склала ґрунтовний путівник по містах всього світу, де ви можете знайти розкішні готелі за доступною ціною, в яких лише за 200 доларів ви можете провести ніч з п’ятизірковими забаганками.

Витрачаючи лише 100 доларів на кожного, якщо вас двоє, ви можете придбати п’ятизірковий номер в таких екзотичних та віддалених місцях, як Балі та Буенос-Айрес, або більш ближчих – Каїрі, Лісабоні та таємничому Марракеші. Міста Східної Європи, які стають навіть більш модними завдяки американським туристам та туристам з Західної Європи, також стають популярними завдяки розкішним номерам за пристойними цінами. 200 доларів дають вам можливість переночувати у номері п’ятизіркового готелю у Варшаві, Будапешті або сверхстильному Берлині.

Якщо вам потрібні інші напрямки, за 200 доларів ви можете придбати номер в чотиризірковому готелі у Кейптауні або у Пекіні. Така ж саме сума дозволить вам придбати тільки тризірковий номер в таких популярних європейських столицях як Лондон, Париж та Венеція. У Москві, найдорожчому місті у світі, 100 євро дають вам можливість придбати номер лише у двозірковому готелі, в той же самий час, цієї суми буде достатньо лише на півтори зірки в такому модному місті, як Нью-Йорк.

Індекс цін у готелях, представлений на сайті www.hotels.com, ґрунтується на цінах готельних послуг станом на 2007 рік. Дехто вважає їх найбільш вичерпаним та точним джерелом світової інформації стосовно цін на готельні послуги. Індекс сформовано на основі цін з 60000 готелів у 6500 містах всього світу та на фактичних сумах, які витратили клієнти, а не лише на рекламованих тарифах.

Елісон Купер, директор відділу зовнішніх зв’язків компанії Hotels.com, сказав: «Це дає чудову можливість побачити, що існують такі міста, як Будапешт та Лісабон, де ви будете насолоджуватись п’ятизірковою розкішшю за невелику суму в 100 євро, а в таких найдорожчих містах світу, як Нью-Йорк, Москва, Ніцца та Венеція, ви отримаєте за цю суму лише двозірковий номер. Якщо клієнти розширять свої горизонти та наважаться на мандрування до таких менш відомих напрямків, як Варшава або Марракеш, вони зможуть насолодитись розкішним життям за нижчими цінами».

Скільки зірок у термінах готельного рейтингу ви можете отримати за суму в 200 доларів за добу у готелях світу?
Перелік 5-зіркових готелів –

Балі, Буенос-Айрес, Каїр, Лісабон, Марракеш, Варшава, Будапешт

4,9 – Берлін
4,8 – Прага
4,5 – Бангкок та Таллін
4,4 – Відень
4,3 – Барселона та Дублін
4,2 – Кейптаун та Пекін
4,1 – Лас-Вегас
3,9 – Амстердам
3,8 – Копенгаген
3,6 – Сідней та Дубай
3,5 – Единбург
3,4 – Лондон та Гонконг
3,3 – Париж та Лос-Анджелес
3,2 – Венеція
3 – Бостон
2,8 – Токіо
2 – Москва
1,7 – Нью-Йорк

Інформація про компанію Hotels.com

Зайдіть на www.hotels.com і знайдіть найнижчі тарифи на проживання в розкішних готелях або пропозиції економ-класу. Компанія http://ukrayina.hotels.com/ надає готельні послуги та знижки на номери у всьому світі.

Маючи представництво на всіх головних ринках та кваліфікований персонал, компанія www.hotels.com пропонує більш ніж 80000 якісних готелів у всьому світі, та надає гарантію ціни в 40000 з цих помешкань: якщо клієнт може знайти аналогічну пропозицію за нижчу ціну, компанія Hotels.com знизить свій тариф.

Компанія www.hotels.com – це також одна з найбільших в індустрії незалежних компаній з надання готельних послуг, тому наші клієнти отримують правдивий огляд помешкань. Мандрівники мають можливість виконати бронювання через Інтернет або зателефонувати до одного з наших багатомовних центрів за номером +44 (0)20 7492 0979

Щоб отримати додаткову інформацію, зайдіть на http://ukrayina.hotels.com/

Щоб зробити інтерактивний запит, зверніться, будь ласка до-
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Телефон: 44 1904 780030
Адреса електронної пошти: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases