Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Ak miniete 200 dolárov na rezerváciu hotela – čo za to dostanete?

hotels.com
Medzinárodná webová stránka pre rezerváciu hotelov on-line www.hotels.com prezrádza mestá, v ktorých môžete nájsť luxus za menej.

Pre cestujúcich, ktorí chcú ubytovanie v päťhviezdičkovom luxusnom hoteli za cenu trojhviezdičkového hotela je rozhodujúci výber správnej destinácie. Hotels.com zostavila základnú príručku o mestách po celom svete, v ktorej môžete nájsť cenovo dostupné luxusné hotely a kde si môžete kúpiť iba za 200 dolárov jednu noc s pôžitkom ako v päťhviezdičkovom hoteli.

Len za 100 dolárov na osobu – pri deľbe medzi dvoch ľudí – si môžete kúpiÅ¥ päťhviezdičkovú izbu na exotických vzdialených miestach, ako napríklad Bali a Buenos Aires a bližšie k domovu v Káhire, Lisabone a záhadnom Marakéši. Východoeurópske mestá, ktoré sa pre cestovateľov z Ameriky a západnej Európy stávajú populárnejšími ako kedykoľvek predtým sa tiež osvedčujú ako miesta, kde to žije, s luxusom za výhodnú cenu. Za 200 dolárov si kúpite noc v päťhviezdičkovej hotelovej izbe vo VarÅ¡ave, BudapeÅ¡ti či v úžasnom Berlíne.

V ďalších destináciach si za 200 dolárov kúpite štvorhviezdičkovú izbu v Kapskom Meste či v Pekingu. Za rovnaké množstvo peňazí dostanete len trojhviezdičkovú izbu v populárnych európskych hlavných mestách ako je Londýn, Paríž a Benátky. V Moskve, najdrahšom meste sveta, vám 100 libier zabezpečí len dvojhviezdičkovú hotelovú izbu, zatiaľ čo táto suma pokryje len jeden a pol hviezdičky v populárnom New Yorku.

Index hotelových cien (Hotel Index Price) www.hotels.com je založený na cenách zaplatených za hotely v roku 2007 a mnohí ho pokladajú za najkompletnejší a najpresnejší zdroj informácií o cenách hotelov na celom svete. Vychádza z cien 60 000 hotelov na 6 500 miestach na celom svete a z aktuálnych cien zaplatených zákazníkmi, skôr než jednoducho inzerovanými cenami.

Alison Couper, riaditeľ pre komunikáciu za Hotels.com, hovorí: „Je skvelé vidieť, že sú mestá ako Budapešť a Lisabon, kde si môžete vychutnať päťhviezdičkový luxus len za 100 libier v porovnaní s najdrahšími mestami sveta, ako sú New York, Moskva, Nice a Benátky, kde za túto cenu nájdete len dvojhviezdičkovú kvalitu. Ak zákazníci rozšíria svoje horizonty a odvážia sa do menej známych destinácií akými sú Varšava alebo Marakéš, môžu zažiť život na vysokej nohe za menej.“

Koľko hviezdičkové hodnotenie môžete dostať za 200 dolárov za noc na rôznych miestach na svete?
5-hviezdičkové klasifikovanie hotelov –
Bali, Buenos Aires, Káhira, Lisabon, Marakéš, Varšava, Budapešť
4,9 – Berlín
4,8 – Praha
4,5 – Bangkok a Tallinn
4,4 – Viedeň
4,3 – Barcelona a Dublin
4,2 – Kapské Mesto a Peking
4,1 – Las Vegas
3,9 – Amsterdam
3,8 – Kodaň
3,6 – Sydney a Dubaj
3,5 – Edinburgh
3,4 – Londýn a Hong Kong
3,3 – Paríž a Los Angeles
3,2 – Benátky
3 – Boston
2,8 – Tokio
2 – Moskva
1,7 – New York

O Hotels.com

Na www.hotels.com nájdete najnižšie ceny za ubytovanie od luxusných hotelov po cenovo výhodné ubytovania. www.hotels.com má najlepšie ponuky a zľavy pre hotelové izby kdekoľvek.

S prevádzkou na všetkých hlavných trhoch a s horlivým personálom ponúka www.Hotels.com viac než 80 000 kvalitných hotelov po celom svete a sľubuje cenovú záruku v 40 000 z týchto nehnuteľností: ak je zákazník schopný nájsť rovnakú ponuku za menej, Hotels.com to porovná. www.hotels.com má tiež jeden z najväčších hotelových tímov v tomto odbore, čo znamená, že používatelia dostanú spoľahlivý prehľad o nehnuteľnostiach. Cestujúci si môžu rezervovať on-line alebo môžu kontaktovať jedno z našich mnohojazyčných telefónnych ústredí na +44 (0)20 7492 0979

Pre ďalšie informácie navštívte www.hotels.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases