Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com odkrývají ty nejpodivnější věci, které zůstaly zapomenuty v hotelových pokojích.Na INTERNETOVÉM ODKAZU „http://www.hotels.com“ mezinárodního hotelového rezervačního portálu lze najít seznam těch nejpodivnějších, bizarních věcí, které hoteliéři nahlásili jako zapomenuté jejich hosty.

Některé z těch nejneobvyklejších věcí -

1.Nejspíše se jednalo o nechtěný dárek, německého ovčáka, vycpaného a připevněného k podložce, kterého opravdu nešlo přehlédnout, když ho uklízečka objevila zapomenutého v hotelovém pokoji v Paříži.

2. V hotelu v Sevile objevili kufr plný zimních vÄ›cí (včetnÄ› nepromokavého oblečení). Bylo to uprostÅ™ed léta, s teplotami pÅ™es 40 stupňů – jedinou záhadou zůstává, proč se nÄ›kdo vybavil pÅ™edevším vÄ›cmi na zimu a do vlhka.

3. Nikomu se nepodařilo zjistit, jak se křehké ptačí hnízdo i s vajíčky, dostalo do koupelny v hotelu v Kodani.

4. Mnoho hoteliérů hlásí i smutné nálezy, jako jsou urny s popelem, které hosté zapomnÄ›li – a které často zůstávají nevyzvednuté.

5. Model Kolosea, v přesném měřítku vyrobený ze zápalek, byl objeven v hotelu v Římě s výhledem právě na Koloseum. Personál hotelu se domnívá, že šlo o speciální dárek od spokojeného hosta.

Některé další pošetilé věci, které pravidelně zapomínáme –

1. Zubní protézy

2. Jednu botu (z páru)

3. Pouta

4. Paruky / příčesky

5. Spodní prádlo

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/
Kontakt pro dotazy médií –
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases