Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Ceny hotelů ve Velké Británii klesají poprvé za čtyři rokyNáhlé poklesy cen v hotelech v Edinburghu a v dalších skotských městech způsobily pokles cen v hotelích ve Velké Británii o 4 %

Ceny zaplacené za hotelové pokoje ve Velké Británii poprvé za čtyři roky klesly podle indexu hotelových cen (HPI). Velká Británie byla jedinou velkou evropskou zemí, ve které ceny zaplacené cestujícími spadly o 4 % ve III.čtvrtletí 2008 na £97 za pokoj a za noc v porovnání s cenou £101 v předchozím roce.

Ceny klesly v mnoha velkých městech ve Velké Británii během III. čtvrtletí roku 2008, jelikož hoteliéři – zejména ti ze Skotska – se snažili zajistit maximální úroveň obsazenosti.

Nejvíce ceny ve Skotsku klesly v Inverness, kde ceny spadly o 15 % na průměr £94. Následně po Invernessu dalším nejvíce postiženým městem byl Aberdeen, kde ceny klesly o 11 % na průměrně £96. V Anglii byly nejvíce postiženy poklesem cen hotely v Birminghamu, kdy pokles byl zaznamenán o 13 % z £75 na £66 za pokoj a noc.

Ceny hotelů v Londýně také klesly o 3 % meziročně na průměr £116 ve III. čtvrtletí.

Nicméně, velkou výjimkou z celonárodního vývoje tvořilo nejdražší město ve Velké Británii, Bath. Zde se ceny zvýšily o 13 % ve III. čtvrtletí 2008 (v porovnání s III. čtvrtletí 2007) na průměrně £142 za noc.

HPI Hotels.com sleduje skutečné ceny zaplacené za hotelové pokoje ve III. čtvrtletí 2008 v porovnání se III. čtvrtletí 2007 a je považován za nejkomplexnější a nejpřesnější zdroj informací o cenách hotelů na celém světě. Je založen na skutečně zaplacených cenách zákazníky v 68 000 hotelích ve 12 500 místech na celém světě od hotelů v Amsterdamu až po Curych, nejedná se tedy o inzerované ceny.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí. http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/
Kontakt pro dotazy médií –
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases