Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com en iyi New York otellerini öneriyor

Kredi krizini alt edin ve Hotels.com’un New York otelleri rehberiyle New York’un tadını çıkarın.

New York, New York – Büyük alışveriş merkezleri bu yıl Noel satışlarına daha erken başlıyorlar. Artık Noel alışverişini erken yapmanız için daha fazla neden var, kalabalığa yakalanmayın ve Hotels.com’un en iyi New York otelleri rehberinden faydalanın.

Shelburne Hotel (dört yıldız)
Tarihi Murray Hill bölgesinde bulunan dört yıldızlı Shelburne Hotel’de kalın. Art deco tarzında dekore edilen otel, Tiffany & Co., Gucci, Versace ve Saks gibi ünlü markaların bulunduğu Fifth Avenue’ya sadece birkaç dakika uzaklıkta. Çatı katındaki Rare View bar Empire State Building ve Manhattan siluetinin çarpıcı görüntülerini sunuyor. Bu New York otelinde fitness salonu ve sauna var.

On The Ave Hotel (dört yıldız)
New York’un Upper West Side bölgesindeki On The Ave Hotel, Central Park ve Museum of Natural History’ye iki sokak uzaklıkta. 16. katta bulunan bakımlı teras Hudson River’ın geniÅŸ manzarasını sunuyor. Bütün odalarda harika ÅŸehir manzarası var. Odalar minimalist tarzda dekore edilmiÅŸ. Siyah-beyaz resimler duvarları süslüyor. AkÅŸam yataklarınızı hazırlarken, Belçika çikolatası sunuyorlar. Yatak başındaki alarmlı saatlerde ücretsiz arÅŸivden CD çalıyor.

The Time Hotel (dört yıldız)
Manhattan’nın şık West Side bölgesinin merkezinde bir butik New York oteli olan dört yıldızlı Time Hotel, Times Square ve Central Park’a sadece birkaç saniye uzaklıkta. Oteli ünlü tasarımcı Adam Tihany dekore etmiş. Odalarda, huzur veren bir ortam yaratmak için kırmızı, mavi ya da sarı temalar kullanılmış.

The Helmsley Park Lane (dört yıldız)
Helmsley Park Lane Hotel’de üç gece kalın, % 15 kazanın. Central Park’ın karşısında, Fifth Avenue’ye sadece iki sokak uzaklıkta. Bütün odalar doğu tarzında dekore edilmiş. Standart odalarda samimi oturma köşeleri var. Süitlerde oturma odası bulunuyor ve muhteşem Central Park manzarasıyla fark yaratıyorlar.

Hotels.com hakkinda
www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.
Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler
Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comLeave a Reply

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases