Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com, otel odalarında unutulan en tuhaf şeyleri açıklıyor

Uluslararası online otel rezervasyon sitesi www.hotels.com, otel yöneticileri tarafından bildirilen, ziyaretçilerin unuttukları akıl almaz eşyaların bir listesini hazırladı.

En alışılmadık eşyalardan bazıları
1. Belki de istenmeyen bir hediyeydi; ne de olsa Paris otel odasında temizlikçinin bulduğu doldurulmuş Alman çoban köpeğini gözden kaçırmak imkansızdı.

2. Sevil’de bir otelde, bir bavul dolusu kışlık giysi bulundu. Aralarında su geçirmeyen giysiler de vardı. Yazın ortasıydı ve sıcaklık 40 derecenin üzerindeydi. Birinin neden buraya soğuk ve yağışlı havaya göre giysiler getirdiği ise tam bir muammaydı…

3. İçinde kuÅŸ yumurtalarıyla, güzel bir kuÅŸ yuvasının Kopenhag’da bir otel banyosuna nasıl geldiÄŸini kimse anlayamadı.

4. Birçok otel yöneticisi, ziyaretçilerin, ölülerinin küllerini koydukları kapları bıraktıklarını ve genellikle almaya gelmediklerini üzülerek belirtti.

5. Kolezyum manzaralı bir Roma otelinde kibrit çöplerinden yapılmış bir Kolezyum maketi bulundu. Otel çalışanları, bunun mutlu ayrılan bir müşterinin hediyesi olduğunu düşündü.

Sıkça geride bıraktığımız diğer gülünç şeylerden bazıları
1. Takma diÅŸler

2. Ayakkabı teki

3. Kelepçe

4. Kadın ve erkek perukları

5. İç çamaşırı

Hotels.com hakkinda
www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.
Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler
Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comLeave a Reply

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases