Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Hotels.com raporuna göre iş için seyahat edenler şunu söyler: Patron, lütfen beni Las Vegas’a gönder!

Hotels.com raporuna göre iş için seyahat edenler şunu söyler:  Patron, lütfen beni Las Vegas’a gönder!

İş seyahatleri için www.hotels.com ile online otel rezervasyonu yapanlar arasında yapılan bir ankete göre, Las Vegas’a yapılan iş seyahatleri en gözde olanlar – eğlence bakımından, iş değil!
Hotels.com, dünya çapında bütün büyük şehirlerde online otel rezervasyon hizmeti sunar.

Londra otellerini, Berlin’deki otelleri ya da New York’ daki bir oteli arayanlar, aradıklarını tek bir yerde bulabilirler.
www.hotels.com müşterilerine, ‘’Şirketinizin sizi hangi şehirlere göndermesini isterdiniz?’’ sorusu soruldu ve dünyanın eğlence merkezleri Las Vegas ve Amsterdam’ın başı çekmesi sürpriz olmadı.

En çok tercih edilen 20 şehir
Las Vegas
Amsterdam
New York
Londra
Paris
Moskova
Hamburg
Atina
Prag
Tokyo

Las Vegas’ın muhteşem misafirperverliği, casino’ları ve bir katılımcının belirttiği gibi ”güzel showgirl’ler”i var.
Avrupa’daki en büyük ticaret merkezlerinden biri olduğu ve ziyaretçilerine her türlü macera (çoğu kişinin işverenlerinin öğrenmesini asla istemeyecekleri deneyimler!) fırsatı sunduğu için birçok kişi Hollanda başkenti Amsterdam’a gider.
New York ‘’hiç uyumayan ÅŸehir’’ olarak ünlüdür. Bir www.hotels.com müşterisi ÅŸu yorumu yaptı: ‘’ÇocukluÄŸumdan beri hayalim New York’a gitmek; tek sorun ÅŸu ki, geri dönmek istemeyebilirim.”

Hotels.com hakkinda
www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.
Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler
Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comLeave a Reply

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases