Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

İngiltere’de Otel Fiyatları Dört Yıldır İlk Kez Düşüyor

Hotels.com İngiltere’de Otel Fiyatları Dört Yıldır İlk Kez Düşüyor

Edinburg ve diÄŸer Ä°skoçya ÅŸehirlerindeki otel fiyatlarında yaÅŸanan ani düşüş Ä°ngiltere otel fiyatlarında %4′lük bir düşüşe neden oldu.

Hotels.com Otel Fiyatları Endeksi’ne göre (OFE), İngiltere’de otel odaları için ödenen fiyatlar dört yıldır ilk kez düştü. 2008’in üçüncü çeyreğinde, oda fiyatlarının %4 düştüğü tek büyük Avrupa ülkesi İngiltere oldu. Geçen yıl geceliği 101 Sterlin olan oda fiyatı, 97 Sterline düştü.

2008’in üçüncü çeyreğinde, birçok büyük İngiliz kentinde fiyatlar düştü. Özellikle İskoçya’da otel yöneticileri doluluk oranını olabildiğince arttırmak için bu yola başvurdu.

% 15 gerileyerek 94 Sterline düşen ortalama fiyatla, İskoçya’daki düşüşte Inverness başı çekti. Onu, fiyatların % 11’lik düşüşle ortalama 96 Sterline gerilediği Aberdeen izledi. İngiltere’de fiyat düşüşünden en fazla etkilenen Birmingham Otelleri oldu. Gecelik oda fiyatları %13’lük bir düşüşle, 75 Sterlinden 66 Sterline geriledi.

Londra Otelleri de % 3’lük bir fiyat düşüşü yaşadı. Üçüncü çeyrekte yıllık fiyat ortalaması 116 Sterlin oldu.

Bununla birlikte, Ä°ngiltere’nin en pahalı kenti Bath, bu genel tabloda dikkat çeken bir istisna oldu. 2008’in üçüncü çeyreÄŸinde (2007′nin aynı dönemiyle karşılaÅŸtırıldığında), burada gecelik oda fiyatları %13’lük gibi bir artışla ortalama 142 Sterlin oldu.

Hotels.com OFE, 2008’in üçüncü çeyreğinde 2007’nin aynı dönemine göre otel odaları için ödenen gerçek fiyatları izler. Dünya çapında otel fiyatları konusunda en kapsamlı ve doğru bilgi kaynağı olarak kabul edilir. Amsterdam Otelleri’nden Zürih Otelleri’ne, dünya çapında 12.500 yerde, 68.000 otelde, ilan edilen değil, müşterilerin ödediği gerçek fiyatları baz alır.

Hotels.com hakkinda

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comLeave a Reply

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases