Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Roma’da Şampiyonlar Ligi Finali – beklenti büyüyor

Roma’da Şampiyonlar Ligi Finali – beklenti büyüyorGeçen Haziran, bütün dünyanın (futbolla ilgilenmeyenlerin bile) gözleri Manchester United ile Chelsea arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali için Moskova’ya çevrildi. Moskova otellerine rezervasyon yapmak için herkes akın etti.

Bu yıl baÅŸka önemli bir uluslar arası ÅŸampiyonluk maçı olmadığı için, 27 Mayıs’ta Roma’da oynanacak Åžampiyonlar Ligi finali, futbol takviminde en önemli gün. Takımınızı finalde izlemek için orada olmayı hayal etmeye baÅŸlamadınız mı daha?
Uluslar arası otel rezervasyon sitesi www.hotels.com , futbol severlere bir Roma otelinde rezervasyon yapmak istiyorlarsa, hemen harekete geçmelerini öneriyor.
Dinamo Kiev rekabetin üçüncü turunda ezeli rakibi Spartak Moskova’yı 8-2 yenerek en etkileyici sonucu elde etti.

Chelsea en güçlü favoriler arasında. Geçen yıl finalde Manchester United’ın son dakika yenilmesiyle kupayı kaybetmelerinin acını çıkarmak istiyorlar. Fakat uzmanlar, bir İtalyan ya da İspanyol takımının da bir kez daha kupayı alabileceğini düşünüyor. Barcelona da Juventus da güçlü durumda.

Hotel.com şimdiden Roma otellerinde rezervasyonun hareketlendiğini görüyor. Fakat hala boş Roma otel odaları var.

Hotels.com hakkinda
www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar. www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir.

Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler
Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comLeave a Reply

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases