Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Portal Hotels.com donosi, że osoby wysyłane w podróż służbową proszą swojego szefa o wysłanie do Las Vegas!

Portal Hotels.com donosi, że osoby wysyłane w podróż służbową proszą swojego szefa o wysłanie do Las Vegas!
Ankieta przeprowadzona wśród osób podróżujących służbowo, które skorzystały z usług rezerwacji hotelu przez Hotels.com, ujawniła, że podróże służbowe do Las Vegas stały się najbardziej popularne – nie ze względu na interesy, lecz rozrywkę!

Portal Hotels.com oferuje usługę rezerwacji hotelu przez Internet we wszystkich większych miastach na świecie. Dlatego też nieważne, czy klienci szukają hotelu w Londynie, Berlinie czy też Nowym Jorku, wszystkie z nich mogą znaleźć w jednym miejscu.

Klienci Hotels.com zostali poproszeni o podanie miast, do których chcieliby zostać wysłani przez swoje firmy. Nikogo nie zdziwiło, że w rankingu tym zwyciężyły światowe stolice imprez (Las Vegas i Amsterdam).

Oto lista 10 najbardziej popularnych miejsc:
Las Vegas
Amsterdam
Nowy Jork
Londyn
Paryż
Moskwa
Hamburg
Ateny
Praga
Tokio

Las Vegas oferuje przyjezdnym hazard, niesamowitą gościnność oraz, jak zauważył jeden z naszych korespondentów, „piękne tancerki”.

Wielu ludzi ma okazję odwiedzić Amsterdam, gdyż holenderska stolica jest jednym z największych centrów handlowych w Europie i posiada w swojej ofercie wszystkie rodzaje rozrywek dla podróżnych – tzn. oferuje taki rodzaj wrażeń i doświadczeń, o których większość ludzi nie chciałaby powiadamiać swoich pracodawców!

Według sławnego powiedzenia Nowy Jork to „miasto, które nigdy nie śpi”. Jeden z klientów serwisu powiedział: „Od dzieciństwa marzyłem, żeby pojechać do Nowego Jorku. Jedynym problemem byłoby nakłonienie mnie do powrotu.”

O serwisie Hotels.com:

Na stronie Hotels.com można znaleźć oferty w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferty te dotyczą zarówno luksusowych hoteli, jak i tanich kwater. Strona Hotels.com to najlepsze okazje i zniżki na miejsca w hotelach na całym świecie. Działający na wszystkich głównych rynkach serwis internetowy Hotels.com to zaangażowany personel oraz oferty z ponad 80 tysięcy hoteli w różnych krajach świata.

W połowie z tych miejsc zapewniamy gwarancję ceny: jeżeli klient znajdzie taką samą ofertę w niższej cenie, wówczas my także zmieniamy cenę. Ponadto serwis Hotels.com ma jeden z największych zespołów hotelowych wśród portali turystycznych, co oznacza, że użytkownicy serwisu otrzymują rzetelny przegląd dostępnych miejsc noclegowych.

Osoby planujące wyjazd mogą dokonać rezerwacji online lub kontaktując się z jednym z naszych centrów informacyjnych pod numerem +44 (0)20 7492 0979. Więcej informacji na stronie http://polska.hotels.com/.

W razie pytań prosimy o kontakt z:
Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
UK
YO26 6QW
Tel: 044 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases