Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

2008′de artan ABD ziyaretleri, Hotels.com’un raporu

Hotels.com’un raporu Geçerli ekonomik gidiÅŸattan bağımsız olarak Ocak – Eylül 2008 arasında ABD’ye yapılan seyahatler 2007 ile karşılaÅŸtırıldığında %8 arttı.

ABD’yi ziyaret eden deniz aşırı tatilciler pazarı art arda 17 ay boyunca büyüme gösterdi. Kanada çıkışlı yapılan ziyaretler %12, Avrupa çıkışlılar %11, Ä°ngiltere çıkışlılar %14 artarken, Asya çıkışlı ziyaretlerde 2007′nin tersine 2008′in ilk dokuz ayında %1 gerileme görüldü.

Ayrıca aynı dönemde %22 oranında artan uluslararası turizm Amerika’nın hala üst sıralarda bir turizm merkezi olduÄŸunu gösteriyor.
Özellikle New York ve Las Vegas’ta otel kiralayan kiÅŸi sayısı artış gösterdi.

Ayrıca Barack Obama’nın seçilmesini çevreleyen küresel propaganda da, 2008 sonu ve 2009 başında yüksek yoÄŸunluk rapor eden Washington otellerinin de belirttiÄŸi üzere Washington’a olan ilgi arttı.

Hotels.com hakkinda

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar.

www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases