Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Muži platí účet za první delší společné výlety někam ven, zatímco ženy rozhodují, kam a kdy jet

Muži platí účet za první delší společné výlety někam ven, zatímco ženy rozhodují, kam a kdy jetČtyři z pěti žen (84%) očekávají, že jejich partner sám zaplatí všechny náklady jejich prvního společné minidovolené někde venku, a celých 73% žen automaticky počítá s tím, že to budou ony, kdo rozhodne, kdy a kam se pojede, uvádí Hotels.com, nejnavštěvovanější webová stránka, která nabízí ubytování on-line.*

Průzkum provedený u více než 1 000 členů registrovaných na nejoblíbenější internetové seznamce ve Velké Británii** match.com došel k závěru, že zatímco průměrnému muži zůstane za romantický únik ze všedních dnů v ruce účet na 351 liber, ženy utratí téměř stejnou částku (322 liber) při nákupu prádla, make-upu a nového oblečení, aby vypadaly, že za to stojí.

Muže, kteří plánují svůj první výlet někam ven přes noc s novou dívkou, nejvíce trápí, že nebudou vědět, co mají říkat (32%). Ženy mají největší problém s tím, že je partner poprvé uvidí hned ráno po probuzení (18%).

Z průzkumu vyplynuly také tyto závěry:

Nedočkavci: Většina nových párů čeká dva až tři měsíce, než někam vyrazí na první delší společný výlet někam ven, ale každý desátý dychtivý muž navrhuje něco takového už po několika týdnech chození, pokud vidí ve vztahu dlouhodobější perspektivu.

Štěstí v lásce: Mladí muži, kteří doufají, že se šťastně zamilují, by měli své partnerky lákat do oblasti Lake District, neboť to je oblíbená destinace britských žen pro první společný výlet přes noc.

Romantičtí muži: Muži jsou romantičtější než ženy. Téměř dvě třetiny (60%) mužů oslovených v průzkumu si myslelo, že nejdůležitější aspekt plánování minidovolené s partnerkou je najít romantický hotel – v porovnání s méně než polovinou oslovených žen (49%). Ženy více zajímá vybavení, včetně velikosti postele a dostupnosti dobré restaurace, popřípadě lázní.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií –

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases