Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Nejoblíbenější destinace pro české turisty odhaleny

Nejoblíbenější destinace pro české turisty odhalenyNejvýznamnější webová stránka zajišťující rezervace hotelů, Hotels.com, zveřejnila seznam měst, která jsou nejpopulárnější: tento přehled vychází z počtu rezervací provedených prostřednictvím webové stránky www.hotels.com.

Města, která se umístila v „TOP 10“ jsou:

New York

Prostřednictvím webu www.hotels.com si klienti mohou pro sebe vybrat perfektní hotel v New Yorku: k dispozici je mapka s umístěním hotelu, klasifikace pomocí hvězdiček, podrobný popis hotelu, kvalitní fotografie, a recenze od návštěvníků hotelu.

Hotely v blízkosti Central Parku nejvíce vyhledávají návštěvníci, kteří rádi nakupují, a také ti, kdo si chtějí co nejlépe užít místní vyhlášená muzea.

Londýn

Londýn si zaslouží několik slov na úvod. Tohle město plné života, multikulturní hlavní město, je destinace, kam směřuje celý svět. Londýn je plný historie, kulturního dědictví a kultury, a i přesto jedno z nejrychleji se vyvíjejících, kosmopolitních velkoměst na této planetě.

Řím

Řím nabízí návštěvníkům prostě všechno – kulturu, historii (a tady má skutečně co nabídnout!), úžasný noční život i vynikající jídlo. Lidé, kteří si hledají hotel v Římě, kteří chtějí být blízko samotného srdce tohoto města, ale nechtějí být obtěžováni hlukem, by měli zamířit do oblasti Trastevere.

Barcelona

Pokud si lidé chtějí odpočinout ve městě nebo na pláži, Barcelona je k tomu jako stvořená: nabízí široký výběr hotelového ubytování ve vysoké kvalitě.

Paříž

Město romantiky a dobrodružství nabízí široký výběr možností ubytování pro turisty.
Chcete-li si prohlédnout památky, rezervujte si hotel v Paříži, v Latinské čtvrti, anebo poblíž Bastilly (11. Arrondissement).

Amsterodam

Vynikající destinace pro krátkou zastávku v prostředí velkoměsta, možná na cestě do jiné destinace, protože toto město leží přesně uprostřed sítě evropské letecké dopravy. Rezervujte si hotel v Amsterodamu ve čtvrti Leidse Plein- odtud se snadno dostanete kamkoliv do centra.

Dublin

Návštěvníci Dublinu zjišťují, že toto hlavní město Irska, kypící životem, je velmi pohostinné. Pokud máte to štěstí mít rozpočet jako celebrita, ideální volbou pro vás bude dublinský hotel Clarence na řece Liffey – jeho majitelem je Bono z U2.

Praha

Každým rokem čím dál oblíbenÄ›jší destinace pro návÅ¡tÄ›vníky z jiných zemí, hlavní mÄ›sto ÄŒeské republiky je ideálním místem pro odpočinek ve velkomÄ›stÄ›. Rezervujte si pražský hotel s výhledy na Karlův Most – tento obrázek z dovolené se vám z pamÄ›ti určitÄ› nevytratí.

Benátky

Skutečný unikát mezi městy, postavený na síti kanálů, žádné další úvodní slovo nepotřebuje. Nejžádanější hotely v Benátkách, se nacházejí na slavném Velkém kanále čili na Laguně.

Edinburgh

Elegantní velkoměsto Edinburgh je u zahraničních návštěvníků tím populárnější, čím více letů se přidává do letového řádu jeho mezinárodního letiště. Nejlepší hotely v Edinburghu se nacházejí v oblasti nazvané Královská míle.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií –

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases