Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

V roce 2008 vzrostl počet návštěvníků USA, zpráva Hotels.com

Bez ohledu na dnešní nepříznivé ekonomické klima, počet cest do USA vzrostl v období od ledna do září 2008 o 8%, ve srovnání s rokem 2007.

Po dobu 17 měsíců se nepřetržitě situace na trhu, pokud jde o turisty přijíždějící na dovolenou do USA, zlepšovala.

Počet návštěv z Kanady vzrostl o 12%, z evropského kontinentu o 11%, ze Spojeného království o 14%; a Asie vykazovala ve srovnání s rokem 2007 v období prvních 9 měsíců roku 2008 pokles o 1%.

Výdaje připisované mezinárodnímu turistickému ruchu v tomto období také vzrostly o 22%, což naznačuje, že Amerika je stále považována za špičkovou turistickou destinaci.

Počet osob, které si rezervují hotely v New Yorku a hotely v Las Vegas, obzvláštÄ› výraznÄ› vzrostl. Také celosvÄ›tová publicita, obklopující prezidentské volby a Baracka Obamu zvýšila zájem o návÅ¡tÄ›vu Washingtonu – hotely ve Washingtonu hlásily vysoký počet rezervací v závÄ›ru roku 2008 a na začátku roku 2009.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií –

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases