Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Erkekler Öncelikle Mini Tatilleri Tercih Ederken Kararları Kadınlar Veriyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen çevrimiçi konaklama web sitesi Hotels.com‘a göre beÅŸ kadından dördü (%84) eÅŸlerinin ilk mini tatil lerinin tüm masrafları karşılamasını ancak %73′ü yine de ne zaman ve nereye gideceklerine kendilerinin karar vermesini bekliyor.*
Ä°ngiltere’nin en popüler çevrimiçi randevu sitesi** match.com’un 1.000 üyesi ile yapılan araÅŸtırmaya göre ortalama bir erkek romantik bir kaçamak için 351 sterlinlik bir fatura bırakırken, kadınlar farklı görünmelerini saÄŸlamak için iç çamaşırı, makyaj ve yeni kıyafetlere neredeyse aynı düzeyde (322 sterlin) harcama yapıyor.
Çoğu erkeği ilk seyahat lerini planlarken rahatsız eden şey partnerlerine söyleyecek şeylerin tükenmesi (%32). Kadınlar ise en fazla partnerlerinin sabah uyandıklarında ilk gördüklerinin kendileri olmasıyla ilgileniyor (%18).

Ortaya çıkan diğer ilginç nokta şöyle:
Hızlı hareket edenler: Çoğu yeni çift ilk mini tatillerine gitmek için iki ya da üç ay bekliyor, ancak on istekli erkekten biri ilişkilerinde uzun vadeli bir potansiyel görürlerse tatillerine birkaç hafta içinde hemen çıkabileceklerini söyledi.
AÅŸkta ÅŸanslı olanlar: AÅŸkta ÅŸansı yakalamayı uman arkadaÅŸlar, partnerlerini hemen Ä°ngiliz kadınları için en raÄŸbet gören ilk mini tatil varış noktası olan Lake District’e götürmeli.
Romantik erkekler: Erkekler cinsler arasında daha romantik olanı. Neredeyse üçte ikisi (%60) bir mini tatil planlamada en önemli konunun romantik bir otel bulmak olduğunu düşünürken kadınlarda bu oran yarıdan daha az (%49). Kadınlar en fazla yatak boyutu, iyi bir spa ya da restoran olup olmadığı gibi tesis özellikleri ile ilgileniyor.

Hotels.com hakkinda

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar.

www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases