Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

Türk seyahatçiler için en popüler merkezler açıklandı

Öncü uluslararası otel kiralama web sitesi Hotels.com, internet sitesinden yapılan kiralamalar temelinde en popüler şehirleri açıkladı.
Ä°lk 10 ÅŸehir ÅŸunlar;

New York

www.hotels.com sitesinde müşteriler yer haritaları, yıldızlı değerlendirmeler, ayrıntılı otel açıklamaları, yüksek kaliteli fotoğraflar ve otel konuk incelemeleri temelinde en sevdikleri New York otelini seçebiliyor. Central Park civarındakiler, alış veriş yapanlar ve şehrin ünlü müzesinden en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için en popüler oteller.

Londra

Londra’nın biraz tanıtıma ihtiyacı var. Bu canlı, çok kültürlü baÅŸkent dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden. Tarih, miras ve kültür dolu olan Londra, gezegendeki en hızlı yaÅŸayan kozmopolit ÅŸehirlerden biri.

Roma

Roma, kültür, tarih (zaten çoÄŸu göz önünde!), harika gece hayatı ve mükemmel yemek gibi ziyaretçilerin aradığı her ÅŸeyi sunuyor. Roma’da otel arayan, ÅŸehir merkezine yakın ancak gürültüden uzak olmak isteyenler Trastevere bölgesine bakabilir.

Barselona

İster şehirde bir mola ister bir plaj tatili arayın Barcelona harika bir turizm merkezi ve çok geniş bir yelpazede yüksek kaliteli otel konaklaması sunuyor.

Paris

Romantizm şehri turistler için çok çeşitli konaklama olanakları sunuyor. Gezip örmek için Paris’in Latin Quarter bölgesinden ya da , 11. Bölgede yer alan Bastille civarından bir otel kiralayın.

Amsterdam

Avrupa’nın uluslararası uçuÅŸ ağının merkezinde yer alan ÅŸehir baÅŸka bir varış noktasına giderken bile kısa bir ÅŸehir gezisi için vakit ayrılabilecek harika bir varış noktası. Åžehirde kolayca gezebilmek için Leidse Plein bölgesinde bir Amsterdam oteli kiralayın.

Dublin

Dublin’i ziyaret edenler Ä°rlanda’nın hareketli baÅŸkentinin harika konuk severliÄŸini keÅŸfediyor. Cüzdanınız biraz kabarıksa ideal Dublin oteli, U2′nin solisti Bono’ya ait olan River Liffey üstündeki Clarence.

Prag

Her yıl yabancı ziyaretçiler ile giderek daha popüler olan Çek başkenti, bir şehir gezisi için ideal bir varış noktası. En unutulmaz tatil resimleri için Charles Bridge manzarası olan bir Prag oteli kiralayın.

Venedik

Kanallar üstüne inÅŸa edilmiÅŸ gerçekten eÅŸsiz bir ÅŸehir; hiç bir tanıtıma ihtiyacı yok. Venedik otelleri arasında en fazla raÄŸbeti ünlü Grand Canal ya da Lagoon’dakiler görüyor.

Edinburgh

Edinburgh’un yeni yerleÅŸim yeri, uluslararası havaalanına eklenen daha fazla uçuÅŸ ile yabancı ziyaretçiler için giderek daha popüler hale geliyor. En iyi Edinburgh otelleri Royal Mile’de.

Hotels.com hakkinda

www.hotels.com web sitesinde, lüks otellerden uygun fiyatli barinma hizmetlerine kadar, en düsük otel fiyatlarini bulabilirsiniz. www.hotels.com dünyanin her yerindeki otel odalari için en iyi fiyatlari ve indirimleri sunar.

Özel personeli ile tüm büyük pazarlarda faaliyet gösteren www.hotels.com dünya genelinde 80.000’in üzerinde kaliteli otel seçenegi sunar ve bu tesislerden 40.000’inde en düsük fiyat garantisi verir: Bir müsteri ayni otel için daha düsük bir fiyat bulursa, Hotels.com aradaki farki karsilar.

www.hotels.com sektördeki en büyük bagimsiz oteller ekiplerinden birine sahiptir ve bu da kullanicilarin tesislerle ilgili dürüst elestirilere ulasabilecekleri anlamina gelir. Seyahat etmek isteyen kisiler online olarak ya da +44 (0)20 7492 0979 numarali çok dilde hizmet verilen çagri merkezlerimizden birini arayarak rezervasyon yaptirabilirler

Daha fazla bilgi için, www.hotels.com adresini ziyaret edin

Basinla ilgili sorular için, asagidaki iletisim bilgilerini kullanin -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: 44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comComments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases