Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

WebCertain hlásí více specializovaných hovorců pro sociální média pro Medzinárodní Search Summit v Londýně

Ctvrtý Medzinárodní Search Summit vedený multilinguální web marketingovou společností WebCertain se bude konat v Londýně, 14. května 2009, v národní knihovně British Library.
Podujetí bude zaměřené na sociální média a pozváni jsou hovorci špecializováni na tuto oblast, aby se podělili o svou expertízu.
Nově svou účast potvrdili hovorkyně Nicole Vanderbilt, VP International pro Bebo a Regina Bustamante, ředitelka pro globalizci pro Plaxo.
Nicole Vanderbilt bude na summite prezentovat myšlenku o “Mezinárodních možnostech a jak Bebo plánuje jejich využití.”
Bebo najal Nicole Vanderbilt, předošlou ředitelkou marketingu pro Google industry, aby zaujala novou pozici International VP. Nicole je zodpovědná za expanzi sítě sociálních médií mezinárodně ve Francii, Španělsku, Itálii, Německu a Nizozemsku.
Regina Bustamante, momentálně ředitelka pro globalizaci pro Plaxo, bude přednášet na tému “Společenský překlad ve stránkách sociálních sítí”, jako SNS’s může ovlyvnit sílu webu 2.0 a použít základ (základnou “skupinu”) na vytvoření komunity, která se bude podílet na překladě stránky.
Další rozebírané témy na summitě budou optimalizace sociálních médií a její súvis s ostatními web marketingovými stratégiami.
Pro více informací navštivte stránku Medzinárodního search summitu na www.internationalsearchsummit.com.
O společnosti WebCertain
WebCertain nabízí široké spektrum synchronizovaných search marketingových služeb, ve všech hlavních web jazycích, včetně pay per click kampaně, základného SEO, online PR a web developmentu.
V základním vyhledávání, pay-per-click a PR tímech WebCertain zaměstnává specialisty ve všetch hlavních web jazycích, kteří jsou taky experty v oblasti chování se internetových vyhledávačů.
Ložisko světových jazyků sestává z tímu search specialistů ovládajících množství jazyků, všech pracujícich společně na optimalizaci internetových vyhledávačů a pay per click kampaních pod jednou střechou. WebCertain má též lokální partnery pro tuto oblast- záruka silní komnbinace.
Jestli se chcete dozvědět více o multilinguálních search marketingových službách, navštivte stránku www.webcertain.com.
For media enquiries, please contact
Jenny Simpson
News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York YO26 6QW
United Kingdom
pr@webcertain.com
+44 (0)1904 780030Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases