Search engine friendly multilingual,
multi media news distribution

WebCertain oznamuje účast více hlavních společenských webových sítí na International Search Summit v Londýně

Společenské webové sítě Facebook, Bebo, Plaxo a Linkedln oznámily účast na Společensko-mediálním mezinárodním vyhledávacím summitu v Londýně.

Čtvrtý International Search Summit vedený multijazykovou webovou marketingovou agenturou WebCertain se bude konat v Londýně 14. května 2009 v Britské národní knihovně. Summit je zaměřen na společenská média a mluvčí budou debatovat o svých odborných poznatcích.

Jako poslední svoji účast potvrdili: za společnost Bebo mezinárodní víceprezidentka Nicole Vanderbilt; Regina Bustamante ředitelka pro globalizaci firmy Plaxo; Facebook bude reprezentovat Andy Johns a za společnost Linkedln bude mluvit vedoucí rozvoje pro Evropu.

Nicole Vanderbilt bude mluvit na summitu o “Mezinárodních možnostech a jak jich Bebo plánuje využít”. Bebo najala Nicole Vanderbilt, bývalou vedoucí marketingu pro Google industry, aby zaujala pozici mezinárodní víceprezidentky společnosti. Nikol se zodpovídá za mezinárodní rozvoj společenské webové sítě do Francie, Španělska, Itálie, Německa a Nizozemska.

Regina Bustamante, nynější ředitelka pro globalizace firmy Plaxo, bude mluvit o orientaci se na “Společenský překlad v sociálních webových sítích” a jak toto, při užití síly webu 2.0 a za použití základní skupiny, může vytvořit komunitu zabývající se překlady této sítě.

Další témata summitu budou o optimalizaci sociálních médií a jak to použít s dalšími strategiemi webového marketingu.

Pro více informací navštivte webovou stránku Mezinárodního vyhledávacího Summitu www.internationalsearchsummit.com nebo si zarezervujte účast.


About WebCertain
WebCertain nabízí plný rozsah synchronizovaného vyhledávání marketingových služeb, ve všech hlavních webových jazycích zahrnujících kampaně plateb za proklik (pay per click, PPC), základní SEO, webové tiskové zprávy (press releases,PR) a webový rozvoj.

V základním vyhledávání, platbě za proklik a tiskových zprávách zaměstnává WebCertain specialisty ve všech hlavních webových jazycích, kteří jsou závoreň experty na chování se lokálních internetových vyhledávačů.

„Světová jazyková síť“ v tomto případě znamená multijazykový tým specialistů pracujících společně pod jednou střechou na optimalizaci internetových vyhledávačů a kampaních plateb za proklik. WebCertain využívá také místních partnerů pro dokonalejší přehled – mocná kombinace.

Pro více informací o službách multijazykového vyhledávacího marketingu navštivte WebCertain na www.webcertain.com

Pro více mediálních dotazů kontaktujte:

Jenny Simpson
News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York YO26 6QW
United Kingdom
pr@webcertain.com
+44 (0)1904 780030Comments are closed.

Search
Select News Category
    
Select Email Alerts
PR Agencies
Apply to Join

Distribute your news release with newsCertain. Apply to become a member. Contact us for more information

Latest Releases